Zajmujemy się leczeniem próchnicy i chorób dziąseł
Zajmujemy się leczeniem próchnicy i chorób dziąseł, Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny, Bochnia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8681764687
REGON: 852712637
Rok założenia:
2001

O firmie

Klinika stomatologiczna Orłowska&Wójcik została założona przez lekarzy stomatologów w Bochni, na terenie województwa małopolskiego. Gabinety skupiają się zarówno na profilaktyce stomatologicznej, jak i zachowawczej. Właścicielami kliniki są Katarzyna Orłowska-Wójcik i Mirosław Wójcik.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Klinika stomatologiczna Orłowska&Wójcik zajmuje się przede wszystkim leczeniem próchnicy i powstałych ubytków. Jeżeli próchnica jest zbyt rozległa lub doszło do zapalenia miazgi lekarze przeprowadzające leczenie kanałowe, czyli endodoncję. W trakcie zabiegów możliwe jest podanie znieczulenia komputerowego The Wand, przy pomocy mikroprocesora. Komputer odpowiada za dawkowanie środka znieczulającego.

Stomatolodzy leczą zarówno dzieci, jak i dorosłych. W ofercie gabinetu znajduje się także:
 • chirurgia stomatologiczna,
 • usuwanie zębów mądrości,
 • dłutowanie zębów,
 • protetyka,
 • korony,
 • mosty protetyczne,
 • protezy (acetalowe, szkieletowe, akrylowe).
Lekarze zajmują się także usuwaniem kamienia nazębnego, fluoryzacją oraz lakowaniem zębów. W ramach diagnostyki stomatologicznej wykonują zdjęcia rentgenowskie, które przedstawiają wszystkie problemy związane z uzębieniem, czy stanem dziąseł. W aparaturze medycznej stosuje się elektroniczny czytnik zamiast kliszy, dzięki czemu zmniejsza się dawka promieniowania.

Szczegółową ofertę można również poznać na stronie internetowej kliniki Orłowska&Wójcik w Bochni.

Wideo

Kontakt

Kontakt Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny

Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny, Bochnia

Aktualności

 • fluoryzacja

  06.05.2022

  O zęby należy dbać już od najmłodszych lat, by móc potem cieszyć się ich zdrowym i pięknym wyglądem. Jednym z zabiegów, który polecany jest dla dzieci jest fluoryzacja, która ma na celu wysycić szkliwo zębów fluorem - ma on właściwości przeciwpróchnicze, dzięki czemu stosuje się go przy profilaktyce. Pozwala on na ograniczenie szkodliwego wpływu bakterii i hamowanie demineralizacji szkliwa.

 • dentysta

  27.03.2022

  Odpowiednia profilaktyka to podstawa, jeśli chcecie by Wasz uśmiech był piękny, ale przede wszystkim zdrowy! Bardzo ważne jest oczywiście codzienne, dokładne szczotkowanie, ale także regularne wizyty u stomatologa, dzięki którym unikniecie tworzenia się chorób zębów i przyzębia. Dentysta wykona niezbędne zabiegi profilaktyczne, jakie jak skaling czy piaskowanie zębów. Pamiętajcie - lepiej zapobiegać niż leczyć!

Opinie (8)

Opinie o firmie Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
26.05.2022
Korzystam z usług tego gabinetu od lat i bardzo sobie chwalę. Doskonała profilaktyka, w razie potrzeby wykonują niezbędne wypełnienia, usuwanie kamienia i wiele innych. Zdecydowanie mogę polecić.
Klaudia
Klaudia
5.0
26.03.2022
Przychodzimy tutaj całą rodziną. Świetni stomatolodzy, nowoczesny sprzęt, bezstresowe wizyty. Dzieciaki w ogóle się nie boją, a to mega plus. Polecam.
Czarek
Czarek
5.0
12.01.2022
Wyleczyli mi tutaj 5 zębów w przystępnej cenie. Atmosfera w porządku, nie czułem się zestresowany. Za każdym razem otrzymywałem znieczulenie i nic nie czułem. Polecam.
Małgosia
Małgosia
5.0
18.11.2021
Pani stomatolog wykonała tu dla mnie bardzo ładną koronę. Ząb wygląda teraz o wiele bardziej estetycznie.
Zbyszek
Zbyszek
4.0
12.09.2021
Wykonali tu dla mnie protezę. Jest naprawdę wygodna. Nic mnie nie uwiera. Mogę w niej swobodnie jeść większość rzeczy.
Jowita
Jowita
4.0
24.07.2021
Byłam tutaj na wyrywaniu ósemki. Zabieg trwał dosłownie 5 minut. Nic mnie nie bolało. Otrzymałam instrukcje co robić, żeby rana szybko się zagoiła.
Magdalena
Magdalena
4.0
17.05.2021
Polecam ten gabinet! Leczę tu zęby ja oraz mój 8-letni syn. Oboje już dawno nie czujemy strachu przed dentystą. Wiemy, że stomatolog jest niezwykle delikatny i że podaje znieczulenie nowoczesną metodą, która jest naprawdę bezbolesna.
Ela
Ela
4.0
26.03.2021
Pracuje tu lekarz stomatolog, którego długo szukałam w moim życiu. Zawsze trafiałam na osoby, które albo nie potrafiły zadbać o komfort podczas zabiegu, albo miały horrendalnie wysokie ceny. Tutaj leczą zęby za uczciwe pieniądze, a mimo tego nie zaniżają poziomu usług. Zawsze są mili i robią wszystko bardzo delikatnie.