Renomowany producent bielizny pościelowej
Renomowany producent bielizny pościelowej, Oritex s.c., Radomsko

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7721955684
REGON: 590733027
Dodatkowe kontakty:

501 123 723

Rok założenia:
1999

O firmie

Początek działalności prowadzonej przez nas firmy Oritex przypada na 1994 rok. Działamy w branży artykułów pościelowych, które sprzedajemy w naszym sklepie internetowym. Mieścimy się w Radomsku, na terenie województwa łódzkiego. Nasze wyroby sprzedajemy także za granicę.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie Klientom najwyższej klasy artykułów pościelowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdecydowanie procentuje w relacjach z Klientami. Poznaliśmy bardzo wnikliwie branżę i preferencje osób chcących nawiązać z nami współpracę dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Rzetelna praca w połączeniu z dużą pasją daje bardzo duże korzyści naszym odbiorcom, gdyż otrzymują produkty od renomowanego dostawcy.

Z naszej pracowni wychodzą wysokogatunkowe pościele z satyny bawełnianej, adamaszku, a także flaneli. Różnorodna kolorystyka i sposób wzornictwa, jakie stosujemy od wielu lat, zachwyca naszych Klientów, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Kolejne cechy naszych artykułów to trwałość materiałów, z jakich są wykonane oraz to, iż dotykanie ich sprawia niemałą przyjemność. Słyniemy także z dbałości o szczegóły i o ogólną estetykę wykonania.

W skład naszej niepowtarzalnej oferty wchodzą również:
  • prześcieradła jerseyowe,
  • prześcieradła satynowe,
  • prześcieradła bawełniane,
  • narzuty,
  • kołdry,
  • ściereczki kuchenne.
Popularnością cieszą się także ręczniki reklamowe, jakie również posiadamy w asortymencie. Oferujemy np. ręczniki dla hoteli. Stanowią one idealne połączenie przedmiotu codziennego użytku i przekazu reklamowego, który z pewnością zostanie zachowany w pamięci użytkowników. Do zakupienia przekazujemy Państwu ręczniki kolorowo tkane, ręczniki z bordiurą oraz ręczniki, na których znajduje się wzór reliefowy.

Zachęcamy do współpracy właścicieli hoteli, sklepów i hurtowni działających w branży tekstylnej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą. Kompetentni pracownicy z pewnością dostarczą Państwu niezbędnych informacji.

Zapraszamy do zakupów w Oritex!

Kontakt

Kontakt Oritex s.c.

Oritex s.c., Radomsko

Opinie (0)

Opinie o firmie Oritex s.c.