Okulary dla całej rodziny
Okulary dla całej rodziny, Optyk Boutique Przemysław Czarny, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6751227411
REGON: 122700326
Branża:

O firmie

Optyk Boutique działa na rynku od 2012 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Zajmujemy się profesjonalnym doborem okularów. Właścicielem jest Przemysław Czarny.

Oferta

To jak ważne jest posiadanie dobrze dobranych okularów, zarówno pod względem oprawek, jak i szkieł, wiedzą tylko ci ze słabym wzrokiem. To naprawdę bardzo duża grupa ludzi, którym z całego serca pragniemy pomóc, oferując im jak najlepsze okulary. Dodatkowe męczenie wzroku, rozdrażnienie i zdenerwowanie to objawy braku okularów w momencie, kiedy są potrzebne. Nie ma sensu pokazywać na siłę, że z naszym widzeniem jest w porządku, tylko wybrać się do optyka i dokładnie dopasować okulary. Obecnie to nie muszą być jedynie oprawki korekcyjne. Może z nich zrobić element dekoracyjny, wręcz biżuterię, którą wyrażamy samych siebie.

Nasz salon optyczny oferuje:okulary progresywne, szkła okularowe, soczewki kontaktowe, okulary do komputera i akcesoria do okularów. Poza tym zaproponować możemy także okulary do czytania czy przeciwsłoneczne. W Optyk Boutique dysponujemy również nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, który umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych badań i odpowiedniego doboru okularów korekcyjnych wady wzroku. Przed wyborem szkieł, nasz specjalista musi wykonać szereg dokładnych badań, które pokażą obecny stan Państwa oczu.

Wieloletnie doświadczenie w branży optycznej skusiło nas do otworzenia miejsca, w którym osoby ze słabszym wzrokiem poczują się fachowo obsłużeni i dostaną najlepszą opinię eksperta. Tak też się stało. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy regularnie do nas wracają. Oferujemy najlepsze markowe okulary w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Soczewki czy okulary? Co lepiej nosić?
Soczewki czy okulary? Co lepiej nosić?
W zależności od wady wzroku i trybu życia oraz twoich preferencji możesz wybrać okulary korekcyjne lub szkła kontaktowe.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Optyk Boutique Przemysław Czarny

Optyk Boutique Przemysław Czarny, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Optyk Boutique Przemysław Czarny