Wykonanie okularów na zlecenie
Wykonanie okularów na zlecenie, Opalińska-Laskoś Zofia Zakład Optyczny, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670380340
REGON: 091575416
Branża:

O firmie

Zakład Optyczny działa na rynku od 2014 roku. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy. Zajmujemy się profesjonalnym doborem okularów. Właścicielką jest Zofia Opalińska-Laskoś.

Oferta

Wady wzroku to dzisiaj choroby cywilizacyjne. Duże grono ludzi zmaga się tym problemem. Bardzo często narażeni są na nie ludzie pracujący przy komputerze lub w innych niesprzyjających warunkach. Czasem bywa też tak, że wada wzroku jest wrodzona i okulary towarzyszą nam przez całe życie. Obecnie oprawki mogą być częścią naszego ubioru, modnym dodatkiem lub gadżetem odzwierciedlającym naszą duszę.

W salonie optycznym Zofii Opalińskej-Laskoś z pewnością wybiorą Państwo najodpowiedniejsze szkła oraz dopasowane oprawki. Dzięki radom naszych fachowców Klienci dobiorą okulary pasujące do rysów i kształtu twarzy, urody, a także do stylu bycia. W ofercie mamy szeroki wybór soczewek okularowych:
  • sferyczne,
  • toryczne,
  • progresywne,
  • dwuogniskwe,
  • indeksowane,
  • barwione,
  • fotochromatyczne,
  • z polaryzacją UV.
Możemy się pochwalić profesjonalnymi okularami przeciwsłonecznymi, które z powodzeniem chronią wzrok przed szkodliwymi działaniami promieni UV. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi: komputerowe badanie wzroku, dobór korekcji okularowej, dobór opraw okularowych, dobór soczewek kontaktowych, a także nauka samodzielnego zakładania i zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Zajmujemy się również wykonywaniem okularów na zlecenie klienta, wymianą szkieł okularowych, zarówno drobnymi naprawami wykonywanymi na miejscu, jak i większymi zabieranymi do pracowni. Poza tym sprzedajemy różne akcesoria okularowe. Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Opalińska-Laskoś Zofia Zakład Optyczny

Opalińska-Laskoś Zofia Zakład Optyczny, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Opalińska-Laskoś Zofia Zakład Optyczny