Pomoc dla rodzin osób zmarłych
Pomoc dla rodzin osób zmarłych, Olimp Zakład pogrzebowy, Pabianice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7742803927
REGON: 100267177
Rok założenia:
2010

O firmie

Zakład pogrzebowy Olimp znajduje się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Działalność prowadzimy od 2010 roku. Zajmujemy się organizacją pogrzebów. Właścicielką zakładu jest Justyna Wieczorek.

Oferta

Śmierć najbliższej osoby to trudny czas dla rodziny. Naszym głównym zadaniem jest pomóc rodzinie w cierpieniu i zająć się organizacją ceremonii pogrzebowej. Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przewóz zmarłych, kremowanie zmarłych, sprzedaż ubrań dla zmarłych, sprzedaż urn, sprzedaż trumien, a także sprzedaż wiązanek pogrzebowych. Dodatkowo zajmujemy się organizacją styp oraz przygotowaniem zmarłych. Specjalizujemy się w tanatokosmetyce, czyli makijażu pośmiertnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie ukryć ślady oraz usunąć przebarwienia i zatuszować niedoskonałości skórne u zmarłego.

Dysponujemy własną flotą karawanów, które są przystosowane do przewozu osób zmarłych. Podejmujemy się transportu zmarłych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Do naszych obowiązków należy również załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Załatwiamy zgłoszenia i wypełniamy dokumenty urzędowe, wyrabiamy akt zgonu, a także przygotowujemy nekrologi i klepsydry.

Na życzenie rodziny i bliskich zadbamy o odpowiednią oprawę ceremonii pogrzebowej. Oferujemy oprawę muzyczną, fotografię pogrzebową i filmowanie ceremonii. Organizujemy nie tylko pogrzeby wyznaniowe, ale i świeckie, na których może być obecny mistrz ceremonii.

Zapewniamy tabliczki pogrzebowe, ogromny wybór wieńców i wiązanek pogrzebowych, transport dla uczestników ceremonii oraz usługi ekshumacji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy Państwu przez całą dobę, równie w niedziele i święta.

Dołożymy wszelkich starań, by ceremonia pogrzebowa przebiegła zgodnie z oczekiwaniami i prośbami osób najbliższych oraz rodziny.

Zapraszamy do kontaktu z Zakładem pogrzebowym Olimp w Pabianicach.

Artykuły

Usługi pogrzebowe – wsparcie w trudnych momentach
Usługi pogrzebowe – wsparcie w trudnych momentach
W ramach świadczonych usług dobry zakład pogrzebowy jest w stanie zadbać o każdy element pochówku, włączając w to wybór trumny lub urny czy transport zwłok.
Czym jest florystyka funeralna?
Czym jest florystyka funeralna?
Najpopularniejsze kompozycje kwiatowe na pogrzeb to wieńce oraz wiązanki pogrzebowe. Można również zamówić bukiet kondolencyjny dla rodziny zmarłego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Olimp Zakład pogrzebowy

Olimp Zakład pogrzebowy, Pabianice

Opinie (6)

Opinie o firmie Olimp Zakład pogrzebowy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Małgosia
Małgosia
5.0
12.11.2019
Współpraca na wysokim poziomie. Pogrzeb odbył się w odpowiednim terminie.
Lilianna
Lilianna
5.0
05.09.2019
Otrzymałam nieocenioną pomoc od tego zakładu pogrzebowego. Wszystkim się zajęli.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
17.07.2019
Zakład pogrzebowy godny polecenia. Obsługa profesjonalna.
Julian
Julian
5.0
31.05.2019
Rozsądne i rzeczowe podejście do klienta. Polecam.
Jolka
Jolka
5.0
15.03.2019
Pogrzeb mojej mamy odbył się w atmosferze pełnej zadumy. Dziękuję za organizację.
Magdalena
Magdalena
5.0
05.01.2019
Ceremonia pogrzebowa przebiegła tak jak sobie tego życzyłam. Polecam ten zakład pogrzebowy.