przyjazna Biura podróży, Olimp Biuro Podróży, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7132612301
REGON: 385016400
Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Biuro podróży Olimp prowadzimy od kilku lat. Zajmujemy się organizacją wycieczek krajowych i zagranicznych. Właścicielką działalności jest Anna Kawka, a nasze biuro znajduje się w Lublinie.

Oferta

Naszą specjalnością jest organizacja pielgrzymek, podczas których zwiedzamy miejsca kultu religijnego, ale również podziwiamy okoliczną roślinność i próbujemy regionalnych potraw. Uczestnicy mają możliwość poznać wiele ciekawych i pięknych miejsc nie tylko w kraju, ale również za granicą - w Europie i poza nią.

Zależnie od regionu, do którego się udajemy, organizujemy wyjazdy komfortowym autokarem lub samolotem. Z tradycyjnych kierunków polecamy pielgrzymki i wycieczki do Zakopanego, Krakowa, Włoch, Fatimy, Portugalii, Hiszpanii, Andory, a także zachęcamy do odwiedzenia z nami Bałkanów i nie tylko. Dla osób szukających większych wrażeń przygotowujemy wycieczki i pielgrzymki do Meksyku i Guadalupe, Brazylii i Argentyny, Gruzji i Armenii, a nawet Korei Południowej i Japonii.

W cenie wycieczki znajduje się:
  • bilet samolotowy lub transport autokarem,
  • nocleg,
  • opieka rezydenta,
  • wyżywienie,
  • bilety wstępu,
  • doświadczony przewodnik.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego organizujemy też wyjazdy dla grup z parafii oraz wycieczki i pobyty integracyjne dla firm. Chętnie proponujemy ciekawe miejsca, ale również słuchamy sugestii klientów.

Aktualne oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do odwiedzenia Biura Podróży Olimp!

Kontakt

Kontakt Olimp Biuro Podróży

Olimp Biuro Podróży, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Olimp Biuro Podróży


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.