Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272709637
Rok założenia:
2021

O firmie

Nazywam się Olha Yakymiv i prowadzę salon kosmetyczny Olha Yakymiv Makeup & Hairstyle w Warszawie. Zajmuję się robieniem makijażu oraz fryzur okolicznościowych.

Oferta

Wykonuję makijaż na wesele. Staram się, aby był on trwały i nie ścierał się z twarzy, dlatego w tym celu wykorzystuję najwyższej jakości produkty. Ponadto, robię make-up dzienny. Pragnę podkreślić atuty urody moich klientek, więc szczególną uwagę zwracam na odcień podkładu, kolor szminki lub błyszczyka oraz pudru. Staram się, aby make-up został dopracowany pod każdym względem. Wykonuję także makijaże wieczorowe oraz koktajlowe. W moim salonie można zrobić fryzurę na każdą okazję, na przykład ślub, zabawę sylwestrową, komunię, chrzciny czy inne uroczystości. Wykonuję między innymi:

- lekkie upięcia,
- wysokie i niskie koki,
- fale,
- warkocze,
- loki.

Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny i dzięki własnemu doświadczeniu staram się doradzić w doborze makijażu oraz fryzury. Liczy się dla mnie wygoda klientów, dlatego oferuję dojazdy do domu, aby na miejscu wykonać oferowaną usługę. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Olha Yakymiv Makeup & Hairstyle

Olha Yakymiv Makeup & Hairstyle, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Olha Yakymiv Makeup & Hairstyle