Zobacz świat wyraźniej
Zobacz świat wyraźniej, Okulista Lek. Med. Katarzyna Kożuchowska, Głubczyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7481076019
REGON: 531199950
Rok założenia:
1994

O firmie

Gabinet okulistyczny, który jest prowadzony przez lekarz medycyny Katarzynę Kożuchowską zlokalizowany jest w Głubczycach, na terenie województwa opolskiego. Prywatną praktykę lekarską prowadzimy od 1997 roku. Oferujemy dokładną diagnostykę medyczną oraz leczenia chorób oka.

Oferta

Wzrok jest zmysłem, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie dalszego życia, dlatego też warto o niego dbać. Regularne badania wzroku oraz konsultacje z okulistą z pewnością przyczynia się do polepszenia stanu wzrok. W naszym gabinecie okulistycznym oferujemy Klientom diagnozę oraz skuteczne leczenie.

Wykonujemy szereg badań, a jest to między innymi:
  • badanie dna oka,
  • komputerowe badanie wzroku,
  • pomiar pola widzenia.
Po dokładnym zdiagnozowaniu choroby oka wystawiam stosowne skierowania do poradni okulistycznych, które zajmują się leczeniem chorób takich jak jaskra czy też zaćma. Wykonujemy także profilaktyczne badania u dzieci oraz dorosłych. W gabinecie mierzone jest również ciśnienie wewnątrzgałkowe oraz badane są wady refrakcyjne. Wyniki badań są podstawą do doboru okularów lub szkieł kontaktowych.

Kierowcy zawodowi to osoby, które szczególnie zachęcamy do odwiedzenia gabinetu, jest to spowodowane nie tylko bezpieczeństwem, ale również komfortem pracy. Osoby, które spędzają dużo czasu przed komputerem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Gabinetem Okulistycznym Lek. Med. Katarzyny Kożuchowskiej w Głubczycach.

Artykuły

Wady refrakcji – czym są i jak się je bada?
Wady refrakcji – czym są i jak się je bada?
Wady wzroku często polegają na nieostrym widzeniu lub rozmywaniu się obrazu. Zazwyczaj zmagamy się z nadwzrocznością, krótkowzrocznością oraz astygmatyzmem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Okulista Lek. Med. Katarzyna Kożuchowska

Okulista Lek. Med. Katarzyna Kożuchowska, Głubczyce

Opinie (3)

Opinie o firmie Okulista Lek. Med. Katarzyna Kożuchowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Lidka
Lidka
5.0
29.03.2020
Jestem przekonana, że lekarz Katarzyna Kożuchowska zadba o moje oczy w 100%. Badania zostały wykonane rzetelnie oraz sprawnie. Polecam wszystkim ten gabinet.
Jarek
Jarek
5.0
22.01.2020
Śmiało polecam każdemu, kto suka dobrego specjalisty. Jestem kierowcą i taki okulista w pobliżu to skarb.
Ewa
Ewa
5.0
23.11.2019
Do gabinetu lekarz Katarzyny zabieram całą rodzinę regularnie. Wiem, że to dobry specjalista, który zadba o wzrok jak mało kto.