Zbadamy Twój wzrok oraz dobierzemy szkła i okulary
Zbadamy Twój wzrok oraz dobierzemy szkła i okulary, Okulares Optyk Paweł Kruk, Rzeszów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8132903275
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Salon optyczny i gabinet okulistyczny Okulares znajdziecie w Rzeszowie. W ramach naszej działalności badamy Wasz wzrok oraz dobieramy oprawki, szkła i soczewki kontaktowe. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Wzrok, to jedno z najcenniejszych zmysłów, które kształtuje nasze postrzeganie świata i wpływa na sposób, w jaki doświadczamy otaczającej nas rzeczywistości. Od narodzin aż po późne lata życia, zdolność widzenia pełni kluczową rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu.

W przypadku łzawienia, zmęczenia czy innych problemów z oczami, warto wykonać badanie wzroku. W Okulares w Rzeszowie przeprowadzamy badanie optometryczne. Dzięki niemu możemy dobrać odpowiednią korekcją okularową.

Jesteśmy w stanie wykonywać okulary na podstawie dostarczonej przez Was recepty. W naszej ofercie znajduje się duży wybór markowych oprawek i soczewek od najlepszych producentów.

Oferujemy okulary korekcyjne dla dzieci, kobiet i mężczyzn, w tym okulary ze szkłami progresywnymi czy antyrefleksyjnymi.

Prowadzimy też sprzedaż soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych polaryzacyjnych i praktycznych akcesoriów.

Artykuły

O tym, jak przebiega badanie wzroku opowiada specjalista z Okulares Optyk
O tym, jak przebiega badanie wzroku opowiada specjalista z Okulares Optyk
Pierwsze badanie wzroku to kluczowy element dbania o zdrowie naszych oczu, dlatego nie warto się go bać. Jak przebiega takie badanie? Przeczytaj artykuł!

Kontakt

Kontakt Okulares Optyk Paweł Kruk

Okulares Optyk Paweł Kruk, Rzeszów

Opinie (0)

Opinie o firmie Okulares Optyk Paweł Kruk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi