Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
11:00 - 18:00
Wt.
11:00 - 18:00
Śr.
11:00 - 18:00
Cz.
11:00 - 18:00
Pt.
11:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7691286065
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Optycy, OKOOKO Salon optyczny dla dzieci, Łódź Okooko to salon optyczny dla dzieci, który znajduje się w Łodzi. Rozpoczął działalność w 2011 roku. Oferuje diagnostykę i sprzedaż okularów.

Oferta

Wybór odpowiednich okularów często wiąże się ze stresem i to zarówno u dzieci, jak i ich rodziców. Z tego powodu w salonie optycznym Okooko specjalnie przygotowano wnętrze, malując ściany w ciekawe wzory, by było one przyjazne dla najmłodszych klientów. Także asortyment przygotowano z myślą o gustach dzieci.

Jakie okulary dobierane są w salonie optycznym Okooko w Łodzi?
W salonie optycznym Okooko dobierane są okulary dla dziewczynek i dla chłopców, w tym niemowlaków, dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczęszczających do szkół podstawowych. Przede wszystkim są to okulary korekcyjne, ale w sprzedaży znajdują się też okulary z powłokami antyrefleksyjnymi, sportowe i przeciwsłoneczne. Wszystkie są wygodne, bezpieczne, wytrzymałe, lekkie oraz atrakcyjne cenowo.

Jakie oprawki i szkła sprzedawane są w salonie optycznym Okooko?

Oprawki i szkła sprzedawane w salonie optycznym Okooko to produkty najwyższej jakości. Oprawki dla niemowlaków połączone są z elastycznymi paskami, które zapobiegają spadaniu okularów i jednocześnie nie ocierają. Z kolei okulary dla starszych dzieci przypominają używane przez dorosłych, ale wykonane są z tworzyw odpornych na uszkodzenia i jednocześnie są kolorowe. Wstawiane w oprawy szkła zaprojektowano z myślą o najmłodszych, dlatego nawet w przypadku pęknięcia nie wypadają z oprawek.

Jakie badania wykonywane są w salonie optycznym Okooko?

W salonie optycznym Okooko poza doborem oprawek i soczewek okularowych okuliści wykonują badania wzroku. Można do nich zaliczyć:
  • badanie krótkowzroczności,
  • badanie nadwzroczności,
  • badanie astygmatyzmu,
  • badanie zaćmy,
  • badanie jaskry.
Diagnostyka umożliwia też wykrycie innych problemów zdrowotnych.

Badania okulistyczne wykonują dr Dorota Matusiak, dr Anna Groblewska i dr Małgorzata Nadolska.

Więcej informacji o salonie optycznym Okooko znajduje się na stronie internetowej. Terminy wizyt należy wcześniej zarezerwować telefonicznie.

Wideo

Kontakt

Kontakt OKOOKO Salon optyczny dla dzieci

OKOOKO Salon optyczny dla dzieci, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie OKOOKO Salon optyczny dla dzieci

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Asia
Asia
5.0
30.11.2020
W salonie optycznym Okooko nie ma niebezpieczeństwa, że większa grupa osób spotka się w tym samym momencie. Poważnie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa, dlatego na wizytę z moim dzieckiem musiałam umówić się telefonicznie. Miałam jednak pewność, że nie będzie tłoku.
Izabela
Izabela
5.0
18.09.2020
Polecam salon optyczny Okooko, bo to najlepsze miejsce dla rodziców z dziećmi, które gorzej widzą. Okuliści wykonują tu badania wzroku, a optycy dobierają najlepsze szkła dla maluchów. No i jest duży wybór oprawek. Ponadto dbają tu o bezpieczeństwo. W dobie koronawirusa wszystkie wizyty są umawiane telefonicznie.