Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 20:00
Nd.
09:00 - 20:00
Dane rejestrowe:
NIP: 6372030644
KRS: 0000218031
Rok założenia:
2004
Branża:

Polecane oferty

Będzin, Krakowska 110
Muzeum Ford Mobi w Będzinie prezentuje Wam kolekcję pojazdów związanych z początkami motoryzacji w ...
Jako Dawna Kopalnia Nowa Ruda zajmujemy się zapewnianiem podróży turystycznych oraz zwiedzania podz...
Rogoźnica, Ofiar Gross Rosen 26
Obóz Gross-Rosen był jednym z największych obozów koncentracyjnych istniejących na Dolnym Śląsku - ...
Sierpc, Narutowicza 64
Wizyta w naszym Muzeum to niepowtarzalna podróż w przeszłość. Tylko u nas można zobaczyć, jak żyli ...

O firmie

Siedziba naszego parku rozrywki to Podzamcze, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Kompleks składa się z pięciu atrakcji, które są dedykowane wszystkim małym i dużym miłośnikom dobrej zabawy. Zapraszamy do: Parku Miniatur, Parku Rozrywki, Parku Doświadczeń Fizycznych, Domu Strachów i Legend oraz na Tor Saneczkowy.

Oferta

Park Rozrywki Ogrodzieniec zapewnia Państwu doskonale spędzony czas. W naszym kompleksie możecie Państwo korzystać z następujących atrakcji:

Dom Legend i Strachów - unikatowa atrakcja turystyczna - stykacie się Państwo z baśniami i legendami, z których słynie Jura Krakowsko-Częstochowska. U nas staniecie twarzą w twarz z białą damą, zostaniecie otoczeni przez potężne nietoperze i dowiecie się o budzących grozę opowieściach, które wydarzyły się naprawdę.

Park Rozrywki dedykowany młodszym uczestnikom - dmuchańce, huśtawki i karuzele zapewnią doskonałą zabawę wszystkim dzieciom.

Park Doświadczeń Fizycznych dla miłośników nauki. Rzeczy, które wydają się Państwu niemożliwe, tutaj stają się całkowicie realne - między innymi: Symulator Lotów, Kolorowy Krater, Kołyska Newtona, Kamienne Cymbały i wiele innych.

Tor Saneczkowy - dobra zabawa, wielkie emocje i ciągła adrenalina. Tu nie ma znaczenia wiek, ani płeć - tor zjazdowy z licznymi zakrętami oraz doskonale przystosowanym wózkom pozwoli Państwu pomknąć z niespotykaną dotąd prędkością.

Park Miniatur - szlak Orlich Gniazd: makiety zamków i warowni, odtworzone zgodnie z prawdą historyczną, odzwierciedliliśmy naturalne ukształtowanie Jury oraz stworzyliśmy repliki średniowiecznych machin oblężniczych.

Możemy w Parku zorganizować przyjęcie urodzinowe Państwa dzieci. Szkoły i przedszkola zapraszamy na wycieczki edukacyjne.

Kontakt

Kontakt Ogrodzieniec. Park Zamków Jurajskich

Ogrodzieniec. Park Zamków Jurajskich, Podzamcze

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Ogrodzieniec. Park Zamków Jurajskich


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.