Wysokiej jakości siatki, ogrodzenia i bramy
Wysokiej jakości siatki, ogrodzenia i bramy, Ogrodzenia Mariusz Kopycki, Kochanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7732227008
REGON: 384500720

O firmie

Nazywam się Mariusz Kopycki i prowadzę własną firmę zajmującą się dostarczaniem wyrobów ze stali nierdzewnej. Siedziba naszej działalności mieści się w Głuchowie, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i dystrybuowanie konstrukcji stalowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługi montażu. Wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja fachowo wykonanego zadania, cechujemy się pełnym zaangażowaniem oraz pasją, zapewniając przy tym pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm czy instytucji. Nasza rozbudowana oferta pozwoli Państwu znaleźć idealne rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego.

Oferujemy:
  • siatki ogrodzeniowe,
  • bramy,
  • ogrodzenia,
  • słupki ogrodzeniowe,
  • poręcze.
Zapewniamy również wyroby ze stali czarnej KO, kładki, bramki, kraty, barierki balkonowe, a także balustrady, schody i pochwyty drzwiowe i dla osób z niepełnosprawnością. Wśród bram znajdziecie Państwo bramy sterowane, zwykłe oraz przesuwne. Zapewniamy ogrodzenia betonowe, panelowe, a także z elementów kutych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy także profesjonalny serwis i montaż bram oraz ogrodzeń.

Zapewniamy kompleksowe i terminowe wykonanie wszelkich usług. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz narzędziami, dzięki czemu prace wykonujemy w sposób szybki, lecz precyzyjny i staranny. Zapewniamy także fachową pomoc oraz doradztwo techniczne podczas wyboru najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Typy przydomowych ogrodzeń
Typy przydomowych ogrodzeń
Przydomowe ogrodzenia mogą być zrobione z wielu materiałów o zróżnicowanych właściwościach. Jakie wybrać, żeby było zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne?

Wideo

Kontakt

Kontakt Ogrodzenia Mariusz Kopycki

Ogrodzenia Mariusz Kopycki, Kochanów

Opinie (2)

Opinie o firmie Ogrodzenia Mariusz Kopycki

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Cyprian
Cyprian
4.0
04.01.2020
Świetnie mi się współpracowało z tą firmą. Widać, że znają się na rzeczy, ogrodzenie do mojego domu wykonali szybko i sprawnie, a w dodatku precyzyjnie. Balustrada balkonowa w ich wykonaniu prezentuje się równie wspaniale.
Konrad
Konrad
5.0
04.11.2019
Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Stworzono dla mnie doskonałą bramę - dokładnie taką, na jaką się umówiliśmy. Ceny w porównaniu z konkurencją są bardzo niskie, a jakość rewelacyjna.