Rośliny ogrodowe i tropikalne, zwierzęta oraz artykuły ogrodnicze
Rośliny ogrodowe i tropikalne, zwierzęta oraz artykuły ogrodnicze, Ogród Śląski. Centrum ogrodnicze, Świerklaniec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452124502
REGON: 270394389
Dodatkowe kontakty:

32 380 15 30

Rok założenia:
1975
Branża:

O firmie

Centrum Ogród Śląski znajduje się w Świerklańcu, w powiecie tarnogórskim, w województwie śląskim. Od 2004 roku prowadzimy działalność w branży ogrodniczej, ale czerpiemy z 90-letniego rodzinnego doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, by znaleźli u nas Państwo wszystko to, czego potrzebują, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

Oferta

Impulsem do stworzenia naszego centrum była chęć zgromadzenia wszystkiego, co niezbędne każdemu miłośnikowi zieleni do zakładania i pielęgnowania ogrodów, trawników i innych powierzchni zielonych. Zapewniamy, że wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością. Wiele ze sprzedawanych roślin znajduje się w ogrodzie pokazowym dostępnym dla Klientów. Część roślin, krzewów i drzew pochodzi z naszej szkółki. Inne sprowadzamy od sprawdzonych producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę drzew iglastych oraz drzew i krzewów liściastych. Między innymi dysponujemy klonami, jodłami, sosnami i świerkami. Ponadto znajdą u nas Państwo szereg drzewek owocowych, bylin idealnie komponujących się ze skalnymi ogrodami i nasion traw. Prowadzimy również sprzedaż roślin wodnych, pnących się roślin, formowanych okazów oraz roślin tropikalnych. W trosce o naszych Klientów udzielamy fachowych porad, które ułatwiają wybór i późniejszą pielęgnację zakupionych okazów.
Zakup warto także skonsultować z projektantami, którzy po zebraniu niezbędnych informacji poradzą, jakie rośliny będą się ze sobą i otoczeniem najlepiej komponowały. Projektanci są również w stanie zaprojektować dla Państwa wymarzony ogród, który zostanie przez nas później wykonany. Zapewniamy kompleksowe realizowanie zamówień, w ramach którego przygotowujemy powierzchnię do nasadzeń, wykonujemy nawodnienie i sadzimy rośliny. Na życzenie Klientów wykonujemy również ogrodowe oczka wodne, ścieżki i elementy architektury ogrodowej. Jesteśmy także w stanie pielęgnować wykonane tereny zielone.

Prace ogrodowe nie wyczerpują naszej oferty, ponieważ zajmujemy się sprzedażą zwierząt i artykułów zoologicznych. Posiadamy akcesoria i karmę dla psów i kotów oraz duży wybór ryb akwariowych i produktów akwarystycznych. Sprzedajemy również gady, takie jak żółwie, jaszczurki i węże, a także ptaki i gryzonie. Oczywiście znajdą Państwo u nas karmę i inne produkty przydatne do hodowania tych zwierząt.

Dbamy o naszych Klientów nie tylko poprzez oferowanie licznych produktów w atrakcyjnych cenach. Dla Gości otworzyliśmy restaurację serwującą ciepłe dania mięsne, naleśniki oraz desery. Czekają na Państwa wyśmienite ciasta, lody, a także soki i kawa. Najmłodszym polecamy ponadto wizytę w Bawilandii, miejscu idealnym do zabaw oraz organizowania urodzin.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum i skorzystania z bogatej oferty! Więcej informacji związanych z naszą działalnością znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

Kontakt

Kontakt Ogród Śląski. Centrum ogrodnicze

Ogród Śląski. Centrum ogrodnicze, Świerklaniec

Opinie (1)

Opinie o firmie Ogród Śląski. Centrum ogrodnicze

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

H Z.
H Z.
5.0
28.02.2016
byliśmy z klasami na lekcji przyrody połączonej z plastyką- świetna organizacja, bardzo dobre przygotowanie zajęć, dobra opieka specjalistyczna; polecam szkołom i rodzinom!