Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010274458

Polecane oferty

Biuro rachunkowe Anny Stępień, Justyny Częczek i Katarzyny Statkiewicz-Apostoł od ponad dwudziestu ...
Głównym przedmiotem działalności naszego biura są usługi rachunkowe oraz księgowe. Możemy Państwu z...
Nasze biuro rachunkowe to kompleksowa oferta i niezawodna obsługa w kwestii finansów, księgowości o...
Priorytetem jest dla nas zapewnienie obsługi rachunkowej Państwa firmy. Wszelkie usługi, które zlec...

O firmie

Nasze biuro powstało z myślą o firmach, które księgowość swojej firmy wolą powierzyć firmie zewnętrznej. My zajmujemy się tym kompleksowo prowadząc nie tylko biuro rachunkowo - księgowe, ale również doradztwo podatkowe. W pełni profesjonalnie oraz tanio wykonujemy rozliczenia firm naszych Klientów.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi rachunkowe oraz prowadzimy wirtualne biuro rachunkowe na Rynku Głównym w Krakowie. Jest to wygodne rozwiązanie dla firm, które nie posiadają własnych pomieszczeń biurowych. Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić odbiór dokumentów księgowych z firmy Klienta.

Zespół naszych pracowników, to księgowi posiadający wyższe wykształcenie oraz Certyfikat Ministra Finansów. Doświadczenie i wiedzę zdobywali również w renomowanych biurach rachunkowych w kraju. Pełen profesjonalizm naszych księgowych pozwala Klientom skupić się na prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa bez potrzeby zajmowania się rachunkami czy śledzenia zmieniających się nieustannie przepisów prawnych związanych ze spółkami, podatkami itd.

Niezmiernie ważne jest aby cały proces zakładania firmy od początku do końca był dokładnie przemyślany. Nasi doradcy podatkowi i księgowi posiadają ogromną wiedzę praktyczną i doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju spółek, dlatego pomagamy również w zarejestrowaniu firmy.

Nasze usługi obejmują działania związane z księgowością oraz obsługą kadrowo - płacową jak i usługami administracyjnymi. Prowadzimy doradztwo podatkowe oraz reprezentujemy naszych Klientów w Urzędzie Skarbowym oraz ZUS'ie.
Oferujemy zarówno pełną księgowość (księgi handlowe), którą prowadzą nasi biegli księgowi, jak i księgowość uproszczoną.

Usługi doradztwa podatkowego prowadzone przez nasze biuro mają na celu pomoc Klientom w ustaleniu korzystnej polityki rachunkowości dla ich firmy. Certyfikowani doradcy podatkowi dokonują analizy dotychczasowego stanu finansów w przedsiębiorstwie i pomagają wybrać korzystną ścieżkę finansową.

Co raz większe grono naszych Klientów wykazuje duże zainteresowanie przesyłaniem FV za pomocą skonfigurowanego programu. Jest to szybki i wygodny sposób na przekazanie nam dokumentów bez konieczności odwiedzania naszego biura.
Dodatkowo każdy Klient może skontaktować się z nami w wygodniejszy sposób niż telefon czy mail. Udostępniamy swoje GG oraz Skype.


Kontakt

Kontakt Ogólnopolska Kancelaria Wadmex

Ogólnopolska Kancelaria Wadmex, Kraków

Opinie (7)

Opinie o firmie Ogólnopolska Kancelaria Wadmex

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adrian K.
Adrian K.
5.0
28.11.2016
Obsługa kadrowo-płacowa, oferowana przez większość biur rachunkowych, to usługa w skład której wchodzą wszelkiego rodzaju prace związane z kadrami i płacami. W jej zakresie jest wiele czynności obejmujących w zasadzie wszystkie aspekty biurowo-księgowej działalności.
Zenon
Zenon
5.0
27.09.2016
Niezmiennie najwyższa jakość usług. Gorąco polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.05.2016
Kancelaria godna polecenia. Od lat korzystam z ich usług.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.05.2016
sprawne prowadzenie rachunkowości firmowej, wszystko w terminie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.01.2016
Bardzo profesjonalne podejście, polecam . Korzystam i jestem zadowolny
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.11.2015
Polecam to biuro rachunkowe w Krakowie. Korzystam z tego biura co roku w okresie rozliczania z urzędem skarbowym. Bardzo szybka usługa. Firma ta zawsze doradza w zakresie ewentualnych innych odliczeń od podatku. //piotr92
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.11.2015
Razem od tylu lat:) Pozdrowienia dla Pani Małgosi:) Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość. yyy Bardzo dużo cierpliwości. pzdr Jarek