Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5451652055
REGON: 220547478
Rok założenia:
2008

O firmie

Offstage to firma zajmująca się profesjonalną obsługą imprez na Pomorzu. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Łęgowie, w powiecie gdańskim, w województwie pomorskim. Na rynku branżowym działamy od 2008 roku, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie. Osobą decyzyjną w firmie jest Przemysław Waszkiewicz.

Oferta

Główny profil działalności firmy Offstage to świadczenie kompleksowych usług w zakresie profesjonalnego nagłośnienia koncertu lub eventu firmowego. Nasza obsługa obejmuje też przedstawienia teatralne i musicale. Dodatkowo pomagamy przy nagłośnieniach w kościołach.

Doskonała znajomość wszelkich aspektów związanych z akustyką pozwala nam zapewnić właściwą i pełną obsługę każdej imprezy muzycznej, jak również profesjonalną realizację dźwięku wykonaną przez doświadczonych fachowców. W trosce o jak najlepszy przebieg organizowanej przez Państwa imprezy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu nagłośnieniowego między innymi renomowanej brytyjskiej firmy Turbosound.

Szukasz dobrego nagłośnienia koncertu/imprezy na Pomorzu - zgłoś się do nas - jesteśmy profesjonalistami!

Stawiamy na rozwój firmy, dlatego nieustannie poszerzamy swoją ofertę, a jej obecny kształt to:
  • obsługa techniczna imprez oraz koncertów,
  • wyposażenie imprez w nagłośnienie,
  • instalacje nagłośnienia,
  • wynajem kompaktowych aktywnych zestawów głośnikowych.
Dodatkowo do naszych zadań należy obsługa bezprzewodowych systemów do nagłośnienia i procesorów dźwiękowych oraz wyposażanie obiektów w instalacje elektroakustyczne. Rozszerzeniem oferty jest wynajem aparatury oświetleniowej, podestów i scen.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których cechuje gruntowna znajomość tematu, zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Jesteśmy firmą, która zawsze dba o rzetelność i pełne zaangażowanie, zależy nam bowiem aby budować swoją renomę poprzez zadowolenie i zaufanie naszych Klientów, zaufanie, którym cieszymy się już od lat.

Jeśli organizujesz imprezę muzyczną na terenie Trójmiasta i zleży Ci na dobrym nagłośnieniu to w 100% możesz na nas liczyć!!!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Offstage Przemysław Waszkiewicz

Offstage Przemysław Waszkiewicz, Łęgowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Offstage Przemysław Waszkiewicz