Chronimy Twój dom, rodzinę i firmę
Chronimy Twój dom, rodzinę i firmę , Ochrona - got sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181952229
REGON: 146740360
KRS: 0000512026
Dodatkowe kontakty:

664 015 383

O firmie

Siedziba naszej firmy Ochrona-Got mieści się w Warszawie. Działamy w branży nieprzerwanie od 2008 roku. Zapewniamy kompleksowe usługi ochroniarskie. Nasza działalność wyróżnia się na tle konkurencji zarówno pod względem używanych nowinek technologicznych, jak i wprowadzonych usprawnień organizacyjnych.

Oferta

Nasza firma Ochrona-Got funkcjonuje rynku ogólnokrajowym. Specjalizujmy się w świadczeniu profesjonalnych usług ochroniarskich, dlatego tworzymy zespół zgranych specjalistów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz rozległą wiedzę, co bezpośrednio przekłada się na gwarancję obsługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy niezbędnymi umiejętnościami do prowadzenia tego typu działalności. Zajmujemy się ochroną zarówno osób, jak i mienia. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo osobiste i bezpieczeństwo obiektów.

Z zakresu ochrony fizycznej zapewniamy ochronę takich obiektach jak osiedla mieszkaniowe, place budowy, a także parki logistyczne i place zabaw. Ponadto zajmujemy się takimi usługami jak:
  • ochrona obiektów biurowych
  • ochrona obiektów biurowo-magazynowych
  • ochrona obiektów użyteczności publicznej
  • ochrona obiektów sportowych
Gwarantujemy również profesjonalną ochronę podczas imprez masowych i okolicznościowych. Dodatkowo podejmujemy się konwojowania wartości pieniężnych.

Zapewnimy Tobie i Twojej rodzinie oraz Twoim pracownikom spokojny sen i pracę, a w razie konieczności błyskawiczne interwencje. Naszym celem jest połączenie ochrony fizycznej opartej na umiejętnościach naszych pracowników, z wyposażaniem obiektów w zaawansowane technologicznie rozwiązania, w tym systemy kontroli i nadzoru nad personelem.

Oferta naszego przedsiębiorstwa Ochrona-Got w zakresie zabezpieczenia technicznego to:
  • telewizja użytkowa CCTV
  • telewizja przemysłowa CCTV
  • alarmy
  • kontrola dostępu ACC
  • kontrola systemów przeciwpożarowych
Montujemy elektroniczne urządzenia systemów alarmowych i świadczymy usługi ich konserwacji i naprawy. Dodatkowo zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów.

Zachęcamy do kontaktu oraz podjęcia współpracy z firmą Ochrona-Got. Więcej informacji dotyczących naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej. Wszystkie zagadnienia wyjaśniamy podczas bezpośrednich rozmów oraz telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Ochrona - got sp. z o.o.

Ochrona - got sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ochrona - got sp. z o.o.