Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
11:00 - 20:30
Wt.
11:00 - 20:30
Śr.
11:00 - 20:30
Cz.
11:00 - 20:30
Pt.
11:00 - 20:30
Sb.
11:00 - 17:00
Nd.
10:00 - 12:00
Dane rejestrowe:
NIP: 1132231599
REGON: 015486590
Rok założenia:
2003

Polecane oferty

Wydałam między innymi: "Wierzę w jeże", "Jak jeż Jerzy został tatą", "Dalej na czterech łapach", "B...
Zwierzęta to najlepsi przyjaciele człowieka. By cieszyły się dobrym zdrowiem należy regularnie odwi...
Specjalizujemy się w leczeniu zwierząt takich jak koty, psy, króliki czy gryzonie. W zakresie profi...
Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu zwierząt. Mając na uwadze potrzeby Państwa ulubieńców, p...

O firmie

Od 2003 roku prowadzimy w Warszawie specjalistyczną przychodnię weterynaryjną Oaza. Zajmujemy się leczeniem i pielęgnacją zwierząt domowych, także tych egzotycznych. Zakładem zarządza Aleksandra Maluta.

Oferta

Naszym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym mogliby Państwo uzyskać fachowe porady i pomoc w zakresie leczenia i pielęgnacji Waszych pupili. W naszej przychodni weterynaryjnej opiekujemy się zwierzętami domowymi, m.in. psami, kotami, gryzoniami, ptakami, gadami, płazami czy rybkami. Specjalizujemy się w leczeniu zwierząt egzotycznych.

U nas można zaszczepić zwierzę, odrobaczyć je czy odpchlić. Zajmujemy się także sterylizacją. Leczymy wszelkiego rodzaju choroby zwierzęce: kardiologiczne, urologiczne, dermatologiczne, laryngologiczne, neurologiczne itp. Zakres naszych usług obejmuje także chirurgię zwierzęcą. Wykonujemy badania laboratoryjne, EKG, RTG i USG. Można tu wyrobić paszport dla psa czy kota, a także zaczipować swojego milusińskiego.

Nasi pracownicy podpowiedzą, jak prawidłowo karmić zwierzaka i jak dbać o jego higienę. Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych karm weterynaryjnych, które wspomagają proces leczenia poszczególnych schorzeń u zwierząt. Oferujemy również doskonale zbilansowane karmy bytowe, które pomogą utrzymać pupila w dobrej kondycji przez długi czas. W naszej przychodni uzyskacie Państwo również profesjonalne porady zoopsychologa.

Oferujemy następujące zabiegi pielęgnacyjne:
  • kąpiele psów o różnym typie i kolorze okrywy włosowej,
  • strzyżenie zwierząt – zgodnie z indywidualnymi wskazówkami klientów i według standardów FCI,
  • trymowanie psów rasowych i mieszańców,
  • czyszczenie uszu i oczu, a także zatok okołoodbytowych,
  • obcinanie pazurów.
Wychodząc naprzeciw licznym sugestiom klientów i starając się sprostać wciąż rosnącym zapotrzebowaniom rynku, w ostatnich latach poszerzyliśmy zakres działalności i uruchomiliśmy hotel dla zwierząt. Dysponujemy przestronnymi klatkami i terrariami, odpowiednio przystosowanymi do potrzeb gadów, płazów i małych ssaków. Przebywające u nas zwierzęta przez cały czas są pod opieką zootechnika i lekarza weterynarii. Teraz możecie Państwo bez obaw zostawić u nas swojego zwierzaka i wyjechać na dłuższy wypoczynek.

Zatrudniamy wykwalifikowanych lekarzy weterynarii, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę w zakresie leczenia zwierząt.
Pacjentów przyjmujemy w naszej przychodni, ale na życzenie realizujemy wizyty domowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zakres działalności

Dodatkowe usługi
Doradztwo żywieniowe i hodowlane
Książeczka zdrowia kota
Książeczka zdrowia psa
LYSSETKY
Porady weterynaryjne

Kontakt

Kontakt Oaza Maluta Aleksandra

Oaza Maluta Aleksandra, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (4)

Opinie o firmie Oaza Maluta Aleksandra

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Barbara Kostka
Barbara Kostka
5.0
22.12.2020
Zdecydowanie Profesjonaliści!! Leczenie dotyczyło mojego chomika. Od razu została postawiona trafna diagnoza, a ja i chomik byliśmy potraktowani bardzo poważnie i ogromną dozą empatii, bez zbędnego słodzenia, rzeczowo przez doktor Justynę właśnie. Polecam serdecznie!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
04.04.2015
Trafiłem na dr Justynę nie polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.06.2014
Uratowali mojego legwana, który złamał sobie ogon :( to była trauma dla mnie i dla zwierzaka, myślałam, że już po nim, tym bardziej że inni weterynarze odsyłali mnie z kwitkiem lub próbowali przekonać, że najlepsze będzie uśpienie. A tutaj podeszli do mnie bardzo poważnie i z zaangażowaniem. Długa walka zakończyła się amputacją, ale legwan żyje i ma się dobrze. Dziękuję, pozdrawiam i przede wszystkim polecam!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.06.2013
Jestem szczęśliwa że odkryłam takie miejsce! Wcześniej mój psiak bał się chodzić do lekarza, ale teraz to się zmieniło. Lekarze są bardzo profesjonalni i podchodzą do swojej pracy z wielką pasją i zaangażowaniem. Wielkim plusem jest to, że teraz mogę bez przeszkód wyjeżdżać na wakacje, a mój zwierzak zostanie pod opieką właściwych specjalistów.