Opieka dermatologiczna
Opieka dermatologiczna, NZOZ Przychodnia Dermatologiczna Dermatolog Mirosława Wierzchosławska, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 13:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6571420767
REGON: 290302928
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Mirosława Wierzchosławska i wraz z zespołem lekarzy dermatologów przyjmuję w Poradni Dermatologicznej w Kielcach.

Oferta

Jesteśmy doświadczonymi lekarzami, specjalistami dermatologii i wenerologii. Pacjentom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób przenoszonych drogą płciową. Do naszych zadań należy również leczenie chorób skóry. Zapewniamy w rzetelne usługi medyczne. Zajmuję się leczeniem takich dolegliwości jak:
 • trądzik młodzieńczy,
 • trądzik różowaty,
 • wysypki skórne,
 • brodawki wirusowe,
 • brodawki łojotokowe,
 • łuszczyca,
 • łojotok,
 • alergia.
Pacjentom zapewniamy leczenie, które ma na celu całkowite pozbycie się wszelkich problemów ze skórą. Bardzo dbamy, aby w naszym gabinecie panowała przyjazna atmosfera. Dobre samopoczucie również sprzyja szybkim powrotom do zdrowia.

Zapraszam Państwa do gabinetu dermatologicznego w Kielcach.

Kontakt

Kontakt NZOZ Przychodnia Dermatologiczna Dermatolog Mirosława Wierzchosławska

NZOZ Przychodnia Dermatologiczna Dermatolog Mirosława Wierzchosławska, Kielce

Aktualności

 • brodawki wirusowe

  06.02.2024

  Brodawki wirusowe, znane również jako kurzajki, to małe, twarde narośla na skórze spowodowane zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Są one najczęściej spotykane na dłoniach, stopach i wokół paznokci. Wirus HPV jest bardzo zaraźliwy i może się rozprzestrzeniać poprzez bezpośredni kontakt z zainfekowaną skórą lub przedmiotami codziennego użytku.

 • trądzik różowaty

  14.11.2023

  Trądzik różowaty to przewlekła choroba skóry, która najczęściej dotyka kobiet w wieku powyżej 30 lat. Objawia się czerwonymi wypryskami na twarzy, szczególnie na policzkach, nosie i czole. Choć przyczyna trądziku różowatego nie jest do końca poznana, istnieją sposoby na jego łagodzenie, takie jak unikanie ostrej żywności i kosmetyków oraz stosowanie odpowiednich leków dermatologicznych.

Opinie (0)

Opinie o firmie NZOZ Przychodnia Dermatologiczna Dermatolog Mirosława Wierzchosławska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.