Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5730036668
REGON: 150953471
Rok założenia:
1994

O firmie

NZOZ Laboratorium Analiz Lekarskich s.c. Pasja znajduje się w Częstochowie. Działalność prowadzimy od 1991 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług laboratoryjnych. Osobami decyzyjnymi są Grażyna Fiszer i Anna Fiszer-Skorek. Dodatkowy numer telefonu: 88 20 97 566. Laboratorium jest czynne:poniedziałek - piątek od 7.00 do 10.00 sobota od 7.30 do 9.30.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy od 2002 roku certyfikat ISO 9001:2015

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest przeprowadzanie różnego rodzaju analiz lekarskich. Posiadamy 28-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych.

Wykonujemy:
  • badania nasienia,
  • badanie morfologii,
  • badania biochemiczne,
  • badania hematologiczne,
  • badania koagulogiczne,
  • badania z chemii klinicznej,
  • badania z zakresu immunochemii.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Dbamy, by wszystkie badania zostały wykonywane dokładnie. Ponadto wykonujemy badania na CITO. Można u nas zamówić również wizytę domową.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego NZOZ Laboratorium Analiz Lekarskich Pasja w Częstochowie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt NZOZ Laboratorium Analiz Lekarskich s.c. Pasja

NZOZ Laboratorium Analiz Lekarskich s.c. Pasja, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie NZOZ Laboratorium Analiz Lekarskich s.c. Pasja