Pomoc stomatologiczna dla osób w każdym wieku
Pomoc stomatologiczna dla osób w każdym wieku, NZOZ Dental, Siemianowice Śląskie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 19:00
Wt.
08:00 - 19:00
Śr.
08:00 - 19:00
Cz.
08:00 - 19:00
Pt.
08:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9541281110
REGON: 271771635
Dodatkowe kontakty:

32 220 14 07

Rok założenia:
1993

O firmie

NZOZ Dental funkcjonuje w Siemianowicach Śląskich. Świadczymy usługi medyczne od ponad dwudziestu lat, a początki naszej placówki sięgają 1993 roku. Początkowo zarządzaliśmy praktyką stomatologiczną, natomiast od 1999 roku wykonujemy zabiegi stomatologiczne w ramach prowadzonego przez nas Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Usługi realizujemy na podstawie kontraktów z NFZ oraz prywatnie. Osobą decyzyjną jest Edyta Kazibudzka.

Oferta

Nasi pacjenci mogą skorzystać z pełnego pakietu świadczonych przez nas usług stomatologicznych. W przychodni pracują specjaliści z różnych obszarów stomatologii, którzy są do Państwa dyspozycji w jednym miejscu. W ten sposób możemy zapewnić kompleksowe konsultacje dentystyczne każdemu choremu.

Wykonujemy zabiegi z dziedzin stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii szczękowej oraz implantologii. Celem nam przyświecającym jest zapewnienie wszechstronnej opieki stomatologicznej oraz pięknego i zdrowego uśmiechu u każdego pacjenta.

W zakresie stomatologii zachowawczej zajmujemy się leczeniem w znieczuleniu. Proponujemy Państwu znieczulenie miejscowe, znieczulenie ogólne oraz znieczulenie komputerowe WAND – bez ukłucia. Zajmujemy się leczeniem endodontycznym (kanałowym). Dodatkowo przeprowadzamy zabieg lakowania zębów u dzieci. Podejmujemy się usuwania kamienia metodą ultradźwięków oraz piaskowania zębów.

Specjalizujemy się w estetycznym odbudowywaniu zębów, w ramach której wykonujemy takie zabiegi jak:
  • odbudowa uszkodzonych koron na wkładach z włókna szklanego,
  • wybielanie zębów na jednej wizycie,
  • zakładanie licówek kompozytowych,
  • zakładanie biżuterii nazębnej.
W dziedzinie chirurgii stomatologicznej specjalizujemy się w usuwaniu zębów w narkozie (ekstrakcje chirurgiczne), usuwanie zatrzymanych ósemek oraz resekcji korzenia z zachowaniem zęba. Przeprowadzimy też plastykę wędzidełka, przerostów błony śluzowej i narośli kostnych. Dodatkowo przeprowadzamy operacje podniesienia dna zatoki.

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz wiedzą zdobytą w najlepszych europejskich ośrodkach. Cechują nas profesjonalizm i dbanie o najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. Aby spełniać oczekiwania Pacjentów, uczestniczymy w licznych szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w przychodni Dental z Siemanowic Śląskich przywoływała miłe wspomnienia. Posiadamy elegancko urządzone wnętrza i nowoczesny sprzęt, aby zagwarantować Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfort podczas wykonywania zabiegów.

Zapraszamy do skorzystania z usług Dental z Siemianowic Śląskich.

Zakres działalności

Wybielanie zębów
Profilaktyka stomatologiczna
Badania obrazowe stomatologiczne
Znieczulenia stomatologiczne
Informacje dodatkowe
Kontrakt z NFZ
Obsługiwani pacjenci
Dorośli
Dzieci
Rodzaj jednostki
Przychodnia / Poradnia Specjalistyczna
Udogodnienia
Przyjazne dla dzieci

Kontakt

Kontakt NZOZ Dental

NZOZ Dental, Siemianowice Śląskie

Opinie (0)

Opinie o firmie NZOZ Dental