Obsługa ładunków w transporcie morskim
Obsługa ładunków w transporcie morskim, Ntk Neutrales Transport Kontor Polska Sp. z o.o., Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7540024551
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo NTK Neutrales powstało w 1994 roku. Siedziba znajduje się w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Jesteśmy firmą transportową. Oferujemy obsługę ładunków w transporcie morskim. Wykonujemy dowozy na terenie całej Europy, głównie w kierunku Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, krajów bałtyckich, Rosji, Białorusi, Ukrainy i Kazachstanu.

Zapewniamy pełną obsługę logistyczną ładunków w portach w Polsce i w Niemczech. W zakres naszej oferty wchodzi zwalnianie kontenerów w terminalach, opłacanie THC i innych kosztów portowych oraz armatorskich. Zajmujemy się koordynacją wymaganych kontroli i operacji portowych, w tym Sanepid, WIORiN, WIJHARS, weterynaryjnych, ilościowych, jakościowych. Ponadto świadczymy usługi celne w Polsce i Niemczech.

Firma NTK Neutrales transportuje wszelkie ładunki skonteneryzowane jak:
  • ładunki niebezpieczne
  • ładunki ponadgabarytowe
  • ładunki chłodzone
W zakres usług wchodzi specjalistyczne doradztwo. Pomagamy przy realizacji procesów logistycznych, obiegu dokumentów oraz odprawach celnych i fiskalnych.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm. Świadczymy usługi, które stoją na najwyższym poziomie. Firma NTK Neutrales to gwarancja jakości.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Rodzaje kontenerów
Rodzaje kontenerów
W transporcie używa się wielu rodzajów kontenerów. Do podstawowych zalicza się kontenery 20’ i kontenery 40’. Spotyka się także kontenery specjalistyczne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ntk Neutrales Transport Kontor Polska Sp. z o.o.

Ntk Neutrales Transport Kontor Polska Sp. z o.o., Gdynia

Opinie (1)

Opinie o firmie Ntk Neutrales Transport Kontor Polska Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Renia
Renia
4.0
19.11.2019
Specjaliści jeżeli chodzi o usługi spedycyjne. Ładunki są zawsze dostarczane na czas i nigdy nie ma z nimi żadnych problemów. Po prostu pełen profesjonalizm. Cieszę się, że trafiliśmy na tę firmę i polecam ich usługi.