Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5562238910
REGON: 520255559
Rok założenia:
2021

O firmie

Biuro rachunkowe Nowiccy założyliśmy w Inowrocławiu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naszym właścicielem jest Rafał Nowicki.

Oferta

Warto przemyśleć komu powierzamy swoje sprawy biznesowe, dlatego księgowość w naszym biurze to przede wszystkim odpowiedzialność po naszej stronie oraz poprawność rozliczeń.

Dostosowując się do potrzeb klientów, jako jedni z nielicznych jesteśmy dla Państwa dyspozycji stacjonarnie od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 20:00, poza tym nasz telefon jest czynny również w soboty od 10:00 do 18:00.

Jako biuro rachunkowe dokładamy wszelkich starań, aby w ramach obowiązujących przepisów zoptymalizować Państwa zobowiązania podatkowe, jednocześnie proponując racjonalne rozwiązania tak, aby ich wdrożenie przyniosło wymierne korzyści finansowe w firmie.

Oferujemy dodatkowo prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowej. Zapewniamy również ewidencję przychodów.

Czas to pieniądz, każdy przedsiębiorca doskonale o tym wie, dlatego aby ułatwić przepływ dokumentacji księgowej, oferujemy dojazd do klienta po ich odbiór oraz bezpłatny program do fakturowania.

To My zajmujemy się kompleksowo "papierkową robotą", a nasi klienci rozwijaniem swojej działalności.

Gwarantujemy również Państwu, że cena za usługi w naszym biurze jest stała, nie stosujemy żadnych dodatkowych, ukrytych opłat.

Zapraszamy do współpracy

Biuro rachunkowo-podatkowe Nowiccy

Kontakt

Kontakt Nowiccy Rafał Nowicki

Nowiccy Rafał Nowicki, Inowrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Nowiccy Rafał Nowicki