Instalacje elektryczne NN i SN, linie kablowe, przyłącza I i III-fazowe
Instalacje elektryczne NN i SN, linie kablowe, przyłącza I i III-fazowe, Nowe Horyzonty Elektryki Sp. z o.o., Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9292073771
REGON: 52352544000000
KRS: 0000999984
Rok założenia:
2022

O firmie

W firmie Nowe Horyzonty Elektryki z Zielonej Góry oferujemy Państwu usługi elektryczne i elektroinstalacyjne. Tworzymy doświadczoną ekipę specjalistów z uprawnieniami, która jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami. Realizujemy prace dla osób prywatnych, firm, w tym zakładów przemysłowych, oraz instytucji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta

Dzięki wiedzy i doświadczeniu wykonujemy od podstaw nowe instalacje elektryczne NN i SN oraz I i III-fazowe przyłącza elektryczne w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Zajmujemy się także montażem linii kablowych niskiego oraz średniego napięcia.

Montujemy nowoczesne i wydajane instalacje niskoprądowe, do których zaliczają się instalacje alarmowe, monitoring, instalacje nagłaśniające czy instalacje odgromowe.

Podczas pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz urządzenia pomiarowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie skontrolować stan instalacji elektrycznej oraz przystąpić do jej naprawy bądź modernizacji.

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie doświadczonych elektryków i elektroinstalatorów, którzy mają odpowiednie uprawnienia zawodowe. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie zlecone im zadania wykonają rzetelnie i z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa.

Ponadto w NHE wykonujemy prace elektryczne i elektroinstalacyjne, które obejmują:
  • iluminację budynków,
  • rozdzielnice elektryczne,
  • szynoprzewody,
  • układy SZR,
  • zasilanie na placach budowy.
Chętnie doradzimy Państwu w kwestii ogrzewania elektrycznego, które coraz bardziej zyskuje na popularność. Nie tylko przedstawimy możliwe rozwiązania, ale też wykonamy wszystkie prace montażowe.

Oferujemy Wam również zaprojektowanie i wykonanie instalacji odgromowej. Powoli ona uchronić Państwa nieruchomości przed skutkami wyładowań atmosferycznych występujących podczas coraz częstszych i bardziej gwałtownych burz.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią okresowe, wymagane przepisami prawa przeglądy stanu technicznego instalacji elektrycznych oraz ich pomiary.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Czym są elektroinstalacje i jak należy je projektować? Poznaj ofertę firmy Nowe Horyzonty Elektryki
Czym są elektroinstalacje i jak należy je projektować? Poznaj ofertę firmy Nowe Horyzonty Elektryki
Projektowanie instalacji elektrycznej to pierwszy etap do tego, byśmy mogli korzystać z energii elektrycznej. W jaki sposób montuje się elektroinstalacje?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nowe Horyzonty Elektryki Sp. z o.o.

Nowe Horyzonty Elektryki Sp. z o.o., Zielona Góra

Opinie (1)

Opinie o firmie Nowe Horyzonty Elektryki Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Dmtek T.
Dmtek T.
1.0
18.06.2023
Odradzam współpracę z tą firmą, nie dotrzymuje obietnic.