przyjazna Dźwignice, Novet Bis s.c. Aparatura dźwignicowa, Rezystory, Stanowiska sterownicze, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9540025764
REGON: 272765134
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Novet Bis zlokalizowana jest w Katowicach. Specjalizujemy się w branży dźwignicowej. Działalność prowadzimy nieustannie od 1995 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobami decyzyjnymi i zarządzającymi są Wojciech oraz Ewa Kokoszka.

Oferta

Zajmujemy się dostarczaniem całego osprzętu i części zamiennych, które są konieczne do eksploatacji urządzeń dźwignicowych. Możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości produkty pochodzące od renomowanych producentów z Polski. W ofercie firmy Novet Bis można znaleźć szeroki wybór artykułów, w tym urządzenia elektryczne, służące do zasilania oraz sterowania suwnic i wciągników. Dysponujemy również nastawnikami, opornikami rozruchowymi oraz zestawami sterowniczymi.

Ponadto oferujemy:
 • styczniki,
 • sprzęgła,
 • wózki kablowe,
 • elektromagnesy,
 • wyłączniki krańcowe,
 • rezystory rozruchowe,
 • skrzynki kondensatorowe.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż stanowisk oraz zestawów sterowniczych. Proponujemy również wysokiej jakości silniki pierścieniowe i samohamowne, kasety sterownicze, buczki, dzwonki oraz hamulce, zarówno szczękowe, jak i tarczowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż okładzin i taśm hamulcowych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Novet Bis.

Kontakt

Kontakt Novet Bis s.c. Aparatura dźwignicowa, Rezystory, Stanowiska sterownicze

Novet Bis s.c. Aparatura dźwignicowa, Rezystory, Stanowiska sterownicze, Katowice

Aktualności

 • cewki zwalniaka

  08.09.2023

  Novet Bis to firma z siedzibą w Katowicach, która specjalizuje się w produkcji urządzeń elektrycznych służących do zasilania i sterowania suwnicami i wciągnikami. Szeroka gama produktów obejmuje nastawniki, oporniki rozruchowe oraz zestawy sterownicze, a także szeroki wybór części zamiennych do suwnic i wciągników. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci dowiedzenia się więcej na temat produktów i usług, z firmą Novet Bis można skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 33 876-31-96.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Novet Bis s.c. Aparatura dźwignicowa, Rezystory, Stanowiska sterownicze


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.