Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6762464215
REGON: 12283844400000
KRS: 0000460464
Rok założenia:
2013

O firmie

Doradztwo gospodarcze, Nova Praxis Sp. z o.o., Kraków Prowadzimy firmę Nova Praxis mieszczącą się w Krakowie. Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług z zakresu analizy i pomiaru procesów. Tworzymy rozwiązania pozwalające klientom osiągać wymierne korzyści biznesowe. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Biznes łączymy z metodyką i technologią.


Oferta

Firmę Nova Praxis stworzyliśmy w celu świadczenia usług doradczych. Obejmują one trzy podstawowe kategorie. Pierwszą z nich dotyczy zarządzania procesami oraz ich optymalizacji. Druga skupia się na poprawie standardów wewnętrznego funkcjonowania firmy klienta, a trzecia − na wsparciu firm w rozwoju biznesu. Świadczymy usługi dla średnich i dużych firm.

Co jest celem firmy Nova Praxis w Krakowie?

Celem firmy Nova Praxis w Krakowie jest dostarczanie firmom pragmatycznych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować i usprawnić procesy. Dążymy również do systematycznego podnoszenia jakości świadczonych usług. Zapewniamy kompleksowe wsparcie: nie tylko opracowujemy strategię rozwoju firmy, ale także analizujemy procesy, wykonujemy ich pomiary, wspieramy klientów w zakresie ich optymalizacji oraz pomagamy dobierać oraz wdrażać rozwiązania informatyczne mające na celu usprawnienia funkcjonowania firmy.

Jakie usługi z zakresu organizacji firm świadczymy?

Z zakresu organizacji firmy świadczymy takie usługi, jak:
 • wdrożenie wytycznych RODO
 • modelowanie struktury organizacyjnej
 • wdrożenie biblioteki procedur wraz z systemem
 • wdrożenie bazy wiedzy w firmie
 • wdrożenie kultury zarządzania portfelem projektów
 • optymalizacja procesów raportowanie

Jakie korzyści daje optymalizacja procesów biznesowych?

Optymalizacja procesów biznesowych pozwala ograniczyć koszty oraz skrócić czas realizacji zadań. To cenne rozwiązania w przypadku firm, które mają problemy z rekrutacją pracowników. Usługę rozpoczynamy od identyfikacji procesu i przygotowania pomiaru. Następnie wykonujemy pomiar. Równolegle do niego prowadzimy wywiady analityczne. Kluczowym etapem projektu jest opracowanie raportu usprawnień składający się z części ogólnej i szczegółowej. Jesteśmy również w stanie zapewnić wsparcie po realizacji usługi.

Co jeszcze robimy w ramach procesów biznesowych?

W ramach procesów biznesowych świadczymy też takie usługi, jak:
 • optymalizacja procesu metodami Lean
 • badanie efektywności procesów
 • mapowanie procesów biznesowych pod wdrożenie systemu
 • mapowanie procesów AS IS
 • przygotowanie procesów do robotyzacji i wdrożenie robotów (RPA)

Jak przyczyniamy się do rozwoju Waszego biznesu?

Do rozwoju Waszego biznesu przyczyniamy się, przeprowadzając audyty efektywności i dojrzałości organizacyjnej oraz pomagając w tworzeniu strategii organizacji. Świadczymy również usługi dotyczące poprawy efektywności i skuteczności sprzedaży B2B, badania rentowności produktów i usług, wdrożeń systemów motywacyjnych MBO czy badań audytowych organizacji. Ponadto zapewniamy szeroki zakres usług szkoleniowych.


Artykuły

MBO – czym dokładnie jest?
MBO – czym dokładnie jest?
MBO to metoda zarządzania przez cele, której wdrożenie do firmy daje szereg korzyści, jednak musi być zrealizowane przez wykwalifikowanych specjalistów.
MBO – zarządzanie przez cele
MBO – zarządzanie przez cele
Określanie celów pozwala osiągnąć znacznie lepsze rezultaty i tym samym zwiększyć efektywność firmy. Warto zatem zadbać o wdrożenie MBO przez specjalistów.
Na czym polega zarządzanie przez cele?
Na czym polega zarządzanie przez cele?
Warto dowiedzieć się, na czym polega MBO. Specjalistyczna metoda zarządzania przez cele daje możliwość znacznie szybszego i efektywniejszego rozwoju firmy.
Jak wdrożyć zarządzanie przez cele?
Jak wdrożyć zarządzanie przez cele?
Wprowadzenie zarządzania przez cele do przedsiębiorstwa wymaga zastosowania określonych rozwiązań – warto ich wdrożenie zlecić doświadczonym specjalistom.
Zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie
Zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie
W ramach zarządzania procesami biznesowymi profesjonaliści są w stanie wykonać niezbędne analizy, pomiary i zaproponować rozwiązania zapewniające optymalizację.
Jak optymalizować koszty w firmie?
Jak optymalizować koszty w firmie?
Koszty generowane przez firmę mogą być w większości przypadków znacząco ograniczone, jednak konieczne jest wynajęcie specjalistów, takich jak np. Nova Praxis.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nova Praxis Sp. z o.o.

Nova Praxis Sp. z o.o., Kraków

Opinie (4)

Opinie o firmie Nova Praxis Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
22.05.2019
Optymalizacja procesów w mojej firmie szybko dała wymierne korzyści w postaci znacznej poprawy jakości pracy.
Stella
Stella
5.0
14.03.2019
Kompleksowe wsparcie we wdrażaniu wytycznych RODO. Sprawnie tworzą systemy ochrony danych osobowych.
Wojciech
Wojciech
5.0
02.01.2019
Dostarczają sprawdzone rozwiązania pozwalające zoptymalizować procesy biznesowe. Ich wiedza oraz zaangażowanie w projekty jest imponujące.
Lidia
Lidia
5.0
29.11.2018
Doskonale wiedzą jak pomóc firmie usprawnić procesy. Dzięki ich wsparciu udało mi się znacznie ograniczyć koszty. Polecam właścicielom średnich firm.