Kompleksowe usługi celne
Kompleksowe usługi celne, Notom, Leszno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6961380716
REGON: 411026493
Dodatkowe kontakty:

603 695 833

603 037 552

Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba firmy Notom znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo należące do Tomasza Nowaka działa w dwóch branżach. Po pierwsze zajmuje się usługami celnymi, a po drugie oferuje usługi transportowe i spedycyjne. Od 1998 roku realizuje zlecenia na rzecz klientów, którym zależy na szybkim i konkurencyjnym cenowo transporcie.

Oferta

Eksport i import towarów wiąże się z licznymi obowiązkami, dlatego warto zaufać profesjonalistom, którzy na co dzień zajmują się prawem celnym. Firma Notom to doświadczeni agenci celni, którzy gwarantują szybką i kompleksową pomoc. Zajmują się między innymi przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do importowych i eksportowych odpraw celnych, reprezentują klientów przed organami celnymi i wypełniają karnet TIR oraz świadectwo pochodzenia. Karnety TIR są dodatkowo zgłaszane przez firmę do systemu informatycznego NCTS. Bardzo często firma zajmuje się się akcyzami za sprowadzane auta i obsługą celną handlu z Chinami.

Notom pomaga także klientom zainteresowanym uproszczonymi procedurami celnymi, wykonując odprawy celne i rozliczając bezgotówkowo podatek VAT. Uzupełnieniem oferty związanej z eksportem i importem ładunków jest przygotowywanie przywozowej i wywozowej deklaracji Intrastat, przesyłanie danych do Izby Celnej i ich archiwizowanie.

Doświadczenie zdobyte podczas lat pracy przy eksporcie i imporcie zaprocentowało rozszerzeniem działalności o spedycję i usługi transportowe. W ramach nich firma obsługuje przewozy krajowe i międzynarodowe ładunków o masie od 1 do 24 ton. Oferta obejmuje:
  • przewóz palet
  • przewóz towarów przestrzennych
  • przewóz towarów ponadgabarytowych
Przedsiębiorstwo posiada busy, samochody dostawcze i ciężarówki z różną zabudową, np. plandekową. Ponadto ładunki są zawsze ubezpieczone.

Więcej informacji dotyczących działalności Notom znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Notom

Notom, Leszno

Opinie (0)

Opinie o firmie Notom