Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9462446835
REGON: 061583557
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności są wszelkie prace wysokościowe wymagające wykorzystania podnoś...
Praca na wysokości wymaga specjalistycznego sprzętu. Firmę Mateco w Lublinie stworzyliśmy z myślą o...
Lublin, Zemborzycka 55
Nasza firma cechuje się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Gwarantujemy, że realizowane prze...
Na początku istnienia firmy zajmowaliśmy się wyłącznie transportem. Wraz z rozwojem przedsiębiorstw...

O firmie

Głównym profilem naszej działalności jest wynajem podnośników koszowych. Dzięki naszym podnośnikom można w szybki i bezpieczny sposób wykonywać wszelkie prace wysokościowe. Nasz sprzęt charakteryzuje się nowoczesnością, jest sprawny i zadbany, ale najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo jego użytkowania. Podejmujemy się też wykonawstwa prac wysokościowych.
Swoją siedzibę mamy w Lublinie, lecz nasze usługi wykonujemy też w miastach: Łęczna, Kraśnik, Lubartów oraz całym pojezierzu lubelskim.

Oferta

Dla naszych klientów opracowaliśmy atrakcyjną ofertę wynajmu podnośników koszowych. Można wypożyczyć np zwyżkę, dzięki której prace takie wycinka drzew czy ocieplanie budynków staną się łatwe i przyjemne. Przy pomocy naszych podnośników koszowych można też wykonać prace takie jak mycie okien i przeszkleń, montaż monitoringów, montaż i konserwacja reklam, malowanie elewacji, uzupełnianie tynków oraz suwanie sopli i nawisów śnieżnych. Podejmujemy się profesjonalnej realizacji właśnie takich zleceń. Każda praca na wysokości wyceniana jest indywidualnie. Aby wycenić taką usługę prosimy o kontakt telefoniczny, ustalimy wszystkie warunki oraz termin jej wykonania.
Dysponujemy bogatym doświadczeniem w zakresie prac wysokościowych, dlatego też będziemy solidnym wykonawcą, na nas się Państwo nie zawiodą. Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt No Limit. PU D. Kostrubiec

No Limit. PU D. Kostrubiec, Lublin

Opinie (2)

Opinie o firmie No Limit. PU D. Kostrubiec

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.02.2014
W ofercie naszej firmy znajduje miedzy innymi wynajem podnośników na terenie województwa lubelskiego .Usługi świadczymy nie tylko w Lublinie ,ale i takich miastach jak Łęczna ,Kraśnik ,Lubartów oraz całym pojezierzu lubelskim .Nasze podnośniki koszowe pozwolą Państwu na bezpieczne i szybkie przeprowadzenie prac wysokościowych. Podnośniki, których wynajem proponujemy pochodzą od renomowanych producentów ,są nowoczesne ,zadbane ,sprawne technicznie i przede wszystkim bezpieczne .Oprócz doskonałej jakości sprzętu oferujemy również usługi podnośnikowe .Powierzane nam zadania realizowane są przez doświadczonych i posiadających stosowne uprawnienia operatorów ,dzięki czemu każda realizacja jest przeprowadzana w terminie ,rzetelnie ,z dbałością o zasady bezpieczeństwa .Mając na uwadze specyfikę prac wysokościowych, dokładamy wszelkich starań ,by nasze usługi mogły spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.01.2014
Świadczymy usługi wynajmu podnośników koszowych do prac wysokościowych .Remonty elewacyjne ,malowanie obiektów ,ocieplanie ,usuwanie sopli i wiele innych .Nasze podnośniki koszowe pozwolą Państwu na bezpieczne i szybkie przeprowadzenie prac wysokościowych.Podnośniki, których wynajem proponujemy pochodzą od renomowanych producentów, są nowoczesne, zadbane, sprawne technicznie i przede wszystkim bezpieczne.Mając na uwadze specyfikę prac wysokościowych, dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi mogły spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.