Usługi dekarskie i remontowe
Usługi dekarskie i remontowe, Nikor Dach Patryk Kluj, Mała Wieś

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9231669216
REGON: 381283959
Rok założenia:
2018

O firmie

Przedsiębiorstwo Nikor Dach powstało w 2018 roku. Siedziba firmy mieści się w Małej Wsi, w województwie wielkopolskim Właścicielem jest Patryk Kluj.

Oferta

Świadczymy usługi dekarskie i remontowe. Najważniejsze jest dla nasz zadowolenie klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy fachowo i wykonujemy je z należytą starannością. Cechuje nas profesjonalizm. Zawsze jesteśmy terminowi, ponieważ szanujemy naszych klientów i wiemy jak istotna jest dla nich planowość.

Firma Nikor Dach posiada szeroką ofertę. Wykonujemy dachy hal produkcyjnych oraz dachy obiektów przemysłowych. Zajmujemy się naprawą, ocieplaniem i kryciem dachów. W zakres naszych usług wchodzi wykonanie dachów płaskich i pokryć bezspoinowych.

Ponadto, świadczymy takie usługi jak:
  • remont pokoju
  • remont piwnicy
  • remont strychu
  • tapetowanie ścian
  • malowanie ścian
Nasza kadra składa się ze specjalistów. Pracownicy są sumienni i odpowiednio wykwalifikowani. Charakteryzują się dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Doskonale znają się na swojej profesji, co sprawia, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Nikor Dach.

Artykuły

Ocieplenie dachu – jaki materiał wybrać?
Ocieplenie dachu – jaki materiał wybrać?
Ocieplenie dachu pozwoli ograniczyć straty ciepła w budynku oraz wygenerować spore oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. Jakim materiałem ocieplić dach?

Wideo

Kontakt

Kontakt Nikor Dach Patryk Kluj

Nikor Dach Patryk Kluj, Mała Wieś

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Nikor Dach Patryk Kluj

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Alwin
Alwin
4.0
09.01.2020
Zleciłem im pokrycie dachu papą termozgrzewalną. Chłopaki wykonali kawał dobre roboty. Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Bardzo polecam
Karina
Karina
4.0
20.11.2019
Firma Nikor Dach docieplała u mnie dach. Muszę pochwalić ich za swoją pracę. Usługa została wykonana naprawdę porządnie. Polecam każdemu tę firmę.
Monika
Monika
4.0
19.09.2019
Naprawdę znają się na remontach. Prawdziwi profesjonaliści. W dzisiejszych czasach nie ma już takich firm!
Marek
Marek
5.0
19.07.2019
Jakiś czas temu korzystałem z ich usług. Zleciłem im montaż systemu rynnowego przy moim nowo wybudowanym domu. Pracownicy spisali się na medal. System rynnowy wygląda świetnie i doskonale spełnia swoje funkcje!
Romek
Romek
5.0
29.05.2019
Jakiś czas temu miałem problem z dachem. Myślałem, że poradzę z tym sobie we własnym zakresie, ale przerosło to moje możliwości. Postanowiłem skontaktować się ze specjalistami. Przedsiębiorstwo Nikor Dach poradziło sobie z problem fachowo. Wielki plus!
Tycjan
Tycjan
5.0
20.03.2019
Korzystałem z ich usług dekarskich. Muszę przyznać, ze ich praca jest wykonywana na bardzo wysokim poziomie. Polecam
Jaś
Jaś
5.0
26.01.2019
Firma Nikor Dach to przedsiębiorstwo pierwsza klasa! Polecam wszystkim ich usługi.