Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5213510555
REGON: 141668616
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

W przedszkolu prywatnym Raz dwa trzy My dzieci mają doskonałe warunki do rozwoju. Znajdują się po s...
Prowadzimy niepubliczny żłobek i przedszkole ekologiczne, do którego przyjmujemy dzieci w wieku od ...
Niepubliczne przedszkole i żłobek Promyk to doskonałe miejsce dla Państwa dziecka. Tutaj maluchy po...

O firmie

Siedziba przedszkola Niezapominajka zlokalizowana jest w Warszawie. Jesteśmy niepubliczną placówką, w której znajdziecie Państwo szeroki zakres zajęć dydaktycznych dla dzieci. Działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku. Posiadamy bogate doświadczenie oraz zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy świetnie zaopiekują się dziećmi. Właścicielami przedszkola są Teresa Szewczuk oraz Marek Dubiel.

Oferta

Każdego dnia tworzymy bezpieczne miejsce dla Twojego Dziecka. Głównym przedmiotem działalności naszego przedszkola Niezapominajka jest nauka Państwa dzieci poprzez różnego rodzaju zajęcia, a także zabawę.

Oferujemy zajęcia dydaktyczne, które obejmują także zajęcia z języka angielskiego, którego dzieci uczą się pięć razy w tygodniu. Ponadto odbywają się u nas zajęcia przyrodnicze, takie jak obserwacja przyrody oraz układanie bukietów. Dbamy o zdrowie i kondycję dzieci, dlatego prowadzimy zajęcia sportowe, takie jak nauka pływania, rytmika, zajęcia korekcyjne oraz gry i zabawy sportowe. Kolejną formą zajęć są zajęcia artystyczno-rozwojowe, w których oferujemy naukę gry na instrumentach, taniec regionalny, klasyczny i towarzyski oraz ceramikę. Oprócz tego w naszym przedszkolu dbamy o kontakt dzieci ze sztuką teatralną. Polecamy warsztaty kulinarne i naukę w szachy, a także zajęcia plastyczno-techniczne.

Nasze przedszkole wyposażone jest w trzy sale zabaw i dużą salę gimnastyczną. Wszystkie pomieszczenia są świetnie zaopatrzone w zabawki i pomoce dydaktyczne, a także sprzęt do gier sportowych. Odbywają się u nas również zabawy na dworze, w dużym ogrodzie z piaskownicą.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do odwiedzenia naszego przedszkola wraz z dzieckiem i udziału w zajęciach z innymi dziećmi. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszystkie szczegóły dotyczące oferty.

Zapraszamy do przedszkola Niezapominajka!

Kontakt

Kontakt Niezapominajka Przedszkole niepubliczne

Niezapominajka Przedszkole niepubliczne, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Niezapominajka Przedszkole niepubliczne