Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9462199259
REGON: 431130849
KRS: 0000337354
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

firma ewelmed z chęcin oferuje prywatne usługi medyczne, w tym usługi ratowników medycznych czy pie...
Obsługę BHP i PPOŻ firmy powierzycie firmie Rat-Med w Prabutach. Zapewniamy fachową pomoc w legaliz...
Głównym profilem naszej działalności jest ratownictwo medyczne. Zajmujemy się organizacją kursów pi...

O firmie

Firma Trans Medic z siedzibą w mieście Lublin od 2003 roku posiada status pogotowia ratunkowego jako NZOZ. W branży transportu medycznego działamy nieprzerwanie od 1990 roku, świadcząc usługi w kraju i za granicą.

Oferta

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie specjalistycznego transportu medycznego realizowaną pojazdami spełniającymi wymogi NFZ, posiadającymi wszelkie niezbędne homologacje oraz będącymi pod stałą kontrolą sanitarną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

Oferujemy:
  • transport sanitarny,
  • transport chorych,
  • transport do szpitala,
  • pogotowie ratunkowe.

Transportujemy osoby niepełnosprawne oraz pacjentów z chorobami kardiologicznymi. Przewóz realizujemy również z opieką ratownika medycznego lub lekarza. Nasze ambulansy są zgodne z wymogami NFZ i uzyskały pozytywne opinie sanitarne PPIS..

Transportujemy również krew, materiały krwiopochodne oraz materiały laboratoryjne. Pomagamy także w medycznej obstawie imprez masowych: koncertów, wydarzeń sportowych itd. Dostosowujemy się do potrzeb organizatorów.


Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe i Transport Sanitarny Trans Medic Mariusz Kozieł i wspólnicy sp.j

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe i Transport Sanitarny Trans Medic Mariusz Kozieł i wspólnicy sp.j, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe i Transport Sanitarny Trans Medic Mariusz Kozieł i wspólnicy sp.j


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.