Odbiór odpadów tworzyw sztucznych
Odbiór odpadów tworzyw sztucznych, Nicro-plast Sp. z o.o., Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532651346
REGON: 36189279200000
KRS: 0000565432
Rok założenia:
2015

O firmie

Nicro-plast Sp. z o.o. to wchodząca w skład Grupy Nicrometal firma o polskim kapitale, założona w czerwcu 2015 roku. Do głównych zadań przedsiębiorstwa należy kompleksowy proces przetworzenia tworzyw sztucznych: od odpadu do gotowego wyrobu.

Wykorzystując profesjonalizm i możliwości recyclingowe firmy Nicrometal wraz z doświadczonym zespołem w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, Nicro-plast oferuje klientom usługi projektowania, produkcji i montażu wyrobów gotowych.

Oferta

Nicro-plast to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, która wchodzi w skład polskiej Grupy Nicrometal. Naszą specjalizacją jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Nasza usługa obejmuje odbiór odpadów, składowanie i przetworzenie, aż do gotowego produktu.

Potencjał i możliwości recyklingowe firmy Nicrometal pozwalają nam zaproponować naszym klientom usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu wyrobów gotowych.

Dysponujmy własną, rozbudowaną flotą, która zapewnia odbiór odpadów tworzyw sztucznych oraz odpadów przemysłowych. Wytwarzamy produkty z ABS, PC, PMMA, PBT,POM. Zajmujemy się także przetwórstwem poliolefin (PP i PE). Nasza firma jest kompletnie wyposażona w sprzęt niezbędny do świadczenia kompleksowych usług przetwarzania odpadów tworzyw sztucznych. Zaplecze sprzętowo-magazynowe zawiera między innymi młyny mielące, rozdrabniacze, wtryskarki i wytłaczarki. Cały asortyment to profesjonalny wysokojakościowy sprzęt, który umożliwia skuteczne przetwarzanie tworzyw sztucznych na gotowy produkt.

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą przemiału i regranulatu.

W zakresie naszych obowiązków znajdziecie Państwo także kompleksowe opracowanie dokumentacji, która dotyczy technologii wykonania produktu z recyklingu, włącznie z projektem formy i wyceną. Dodatkowo dajemy Państwu możliwość zamówienia gotowej formy do produkcji wyrobu z tworzyw sztucznych.

Nasze działania są rzetelne i profesjonalne. Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne rozwiązania cenowe.

Zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Co można wyprodukować powtórnie z tworzyw sztucznych?
Co można wyprodukować powtórnie z tworzyw sztucznych?
Przetwarzanie tworzyw sztucznych niesie podwójne korzyści – chroni środowisko oraz dostarcza wiele wyrobów, które są niezbędne w naszym codziennym życiu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nicro-plast Sp. z o.o.

Nicro-plast Sp. z o.o., Bydgoszcz

Opinie (3)

Opinie o firmie Nicro-plast Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daria
Daria
5.0
16.09.2019
Rzetelna firma, polecam.
Wojtek
Wojtek
5.0
20.07.2019
Przemiał i regranulat w bardzo korzystnych cenach. Polecam!
Artur
Artur
5.0
06.05.2019
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Odbiór odpadów zawsze na czas, profesjonalne podejście do klienta.