Wyroby jubilerskie srebrne i złote
Wyroby jubilerskie srebrne i złote, Nicole Biżutria srebrana, Zielonka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7981339700
REGON: 672898584
Dodatkowe kontakty:

607 391 907

Rok założenia:
2001

O firmie

Nasza firma Nicole Biżuteria srebrna zlokalizowana jest w Zielonce, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy od ponad siedemnastu lat, proponując najlepsze wyroby ze srebra i złota. Osobą decyzyjną naszej firmy jest Katarzyna Kornacka.

Oferta

W naszym sklepie Nicole Biżuteria Srebrna sprzedajemy wysokiej klasy wyroby jubilerskie. Biżuteria srebrna i złota, jaką oferujemy, zachwyciła już niejedną Klientkę, która ceni sobie kunszt wykonania i elegancję. Zapewniamy, iż z naszych produktów cieszyć się będzie każda Pani, niezależnie od wieku. Nasz oryginalny asortyment jest urozmaicony, ponieważ tradycyjne rozwiązania uzupełniamy tymi nowoczesnymi.

W naszym punkcie zakupią Państwo szykowne pierścionki wyposażone w oczka z diamentu. Do nabycia przeznaczamy także precyzyjnie wykonane kolczyki, które występują w postaci wkrętów oraz elementów wiszących. W zależności od upodobań Klientów, posiadamy mniejszą, jak i nieco bardziej rozbudowaną biżuterię. Sprzedajemy także zawieszki srebrne, łańcuszki oraz naszyjniki gotowe.

Panowie również znajdą u nas artykuły, które nadadzą ich prezencji znacznej galanterii. Oprócz bransoletek i łańcuszków, dużą popularnością cieszą się nasze zegarki oraz spinki wizytowe.

Pragnąc zakupić biżuterię, która będzie jednocześnie pamiątką po kimś ważnym w naszym życiu, warto zainteresować się ofertą naszych pamiątek sakralnych. Przyszli małżonkowie planujący jedną z najważniejszych i najbardziej ekscytujących momentów w ich życiu, zakupią u nas obrączki złote lub platynowe, na których umożliwiamy wygrawerowanie dowolnego napisu.

Pięknu trzeba dopomóc, a nasza biżuteria idealnie się do tego nadaje. Po zakupie w sklepie Nicole Biżuteria srebrna z pewnością rozświetlicie Państwo swoją osobą każde pomieszczenie.

Znajdą nas Państwo także w Wołominie oraz Białobrzegach.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Nicole Biżutria srebrana

Nicole Biżutria srebrana, Zielonka

Opinie (0)

Opinie o firmie Nicole Biżutria srebrana