Serwis okablowania strukturalnego i światłowodów
Serwis okablowania strukturalnego i światłowodów, Nettel Andrzej Kasperek, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7121027740
REGON: 430610139
Rok założenia:
1996

O firmie

Instalacje teletechniczne i telekomunikacyjne są głównym profilem naszej działalności w firmie Nettel. Siedzibę mamy w Lublinie, a usługi wykonujemy od 1996 roku. Pracujemy pod kierownictwem Andrzeja Kasperka.

Oferta

Zajmujemy się zakładaniem instalacji teletechnicznych oraz telekomunikacyjnych. Obsługujemy klientów z całego kraju. Montujemy oraz serwisujemy okablowanie strukturalne, a także światłowody. Nasze zaplecze techniczne składa się z nowoczesnej aparatury pomiarowej i narzędzi montażowych, które umożliwiają szybką oraz sprawną realizację każdego zlecenia. Współpracujemy z cenionymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą wydajność i bezpieczeństwo systemów.

Naszą specjalnością są światłowody. Jesteśmy fachowcami w dziedzinie spawania tego rodzaju okablowania. Wykonujemy pomiary reflektometryczne OTDR włókien światłowodowych. Obsługujemy wiele typów światłowodów i pracujemy we wszystkich pomiarowych oknach transmisyjnych. Otrzymane wyniki analizujemy oraz przygotowujemy dokumentację zgodną z normami ITU/ITA.

Ponadto świadczymy usługi montażu takich instalacji jak:
 • systemy sygnalizacji pożaru,
 • telewizja dozorowa,
 • kontrola dostępu,
 • systemy alarmowe,
 • dźwiękowe systemy ostrzegania.
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa okablowania strukturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, montażem, pomiarami i certyfikacją sieci.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nettel Andrzej Kasperek

Nettel Andrzej Kasperek, Lublin

Aktualności

 • montaż systemów alarmowych

  02.01.2024

  Systemy alarmowe to doskonały sposób na ochronę mienia i majątku. Jednakże, należy upewnić się, że są one poprawnie zamontowane, aby zwiększyć ich skuteczność. W firmie Net-Tel specjalizujemy się w montażu systemów alarmowych. Nasze usługi wykraczają poza sam montaż systemu; zapewniamy również jego poprawne i wydajne działanie. Zaufaj nam, że zapewnimy Ci usługi najwyższej jakości w zakresie montażu systemów alarmowych.

  Więcej informacji
 • okablowanie strukturalne

  15.11.2023

  Okablowanie strukturalne to systemy kablowe, które służą do przesyłania danych, sygnałów i energii elektrycznej wewnątrz budynków lub na terenie przedsiębiorstw. Są one stosowane głównie w celu zapewnienia infrastruktury sieciowej, takiej jak sieci internetowe, telefoniczne czy systemy nadzoru wizyjnego. Okablowanie strukturalne składa się z kabli miedzianych lub światłowodów, gniazd, patch paneli i innych elementów umożliwiających przesyłanie informacji. Montażem takich systemów zajmuje się firma Net-Tel.

  Więcej informacji
 • montaż światłowodów

  23.09.2023

  W dzisiejszym świecie Internet stał się istotną częścią naszego codziennego życia. Pozwala nam na komunikację z innymi, uzyskiwanie dostępu do informacji i wykonywanie różnych zadań z łatwością. Szybkość Internetu odgrywa kluczową rolę w wydajności naszej pracy. Jeśli szukasz godnego zaufania dostawcy usług, który może zainstalować i utrzymywać sieci światłowodowe, Net-Tel jest firmą, którą powinieneś rozważyć. Zapewnia wysokiej jakości usługi, które są dostosowane do Twoich wymagań.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Nettel Andrzej Kasperek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.