Pyszne ryby i dania obiadowe kuchni polskiej
Pyszne ryby i dania obiadowe kuchni polskiej, Natalia Ściepura

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443293754
REGON: 383584620
Rok założenia:
2019

O firmie

Zajazd Szczupak to smażalnia ryb zlokalizowana w miejscowości Zgon, w powiecie mrągowskim, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Właścicielką zajazdu jest Natalia Ściepura.

Oferta

Powodów dla których warto jeść ryby jest wiele. Zawarty w rybach kwas omega-3 obniża poziom złego cholesterolu i trójglicerydów we krwi, dzięki czemu zmniejsza ryzyko rozwoju miażdżycy. Dodatkowo ryby są cennym dowozem fosforu, który usprawnia pracę mózgu. W naszej smażalni ryb bardzo dobrze znamy wszystkie te zalety, dlatego serwujemy różnego rodzaju ryby.

Wszystkie serwowane przez nas dania są starannie przygotowywane każdego dnia przez naszych wykwalifikowanych kucharzy. Przygotowujemy dania tylko ze świeżych produktów, dostarczanych do naszej smażalni każdego dnia przez sprawdzonych dostawców. Zjedzą Państwo u nas karpia, szczupaka, leszcza oraz wiele innych pysznych i świeżych ryb.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zajazd Szczupak w Zgonie.

Artykuły

Pyszny rodzinny obiad
Pyszny rodzinny obiad
Znalezienie dobrej restauracji zarówno w miejscu zamieszkania,jak i na wakacjach bywa kłopotliwe. Warto postawić na miejscową regionalną kuchnie i świeżość.

Wideo

Kontakt

Kontakt Natalia Ściepura "ZAJAZD SZCZUPAK"

Natalia Ściepura "ZAJAZD SZCZUPAK", Zgon

Opinie (1)

Opinie o firmie Natalia Ściepura "ZAJAZD SZCZUPAK"

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
08.09.2019
Najlepsze miejsce do zjedzenia świeżej ryby. Ich dania są przygotowywane na świeżo i to czuć. Z pewnością tam wrócę.