Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5732317704
REGON: 0400018000067
Rok założenia:
1993

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Nasz Dom. Katolicka placówka wychowawcza" mieści się w miejscowości Częstochowa i odpowiada za zapewnienie opieki oraz wychowania dzieciom, które są całkowicie lub czasowo pozbawione opieki rodziców. W domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych, przebywają przede wszystkim dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również w wyniku prośby rodziców, którzy w chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Nasz Dom. Katolicka placówka wychowawcza" prosperuje w miejscowości Częstochowa w województwie śląskim. Dokładny adres placówki, to: Wręczycka 56. Kod pocztowy do korespondencji to: 42-202 Częstochowa. "Nasz Dom. Katolicka placówka wychowawcza" posiada w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) Numer Identyfikacji Podatkowej: 5732317704. Nasz numer REGON, to: 0400018000067.

Aby skontaktować się z nami należy zadzwonić na numer 34 362 91 32. Dedykowany Państwu adres e-mail umożliwia kontakt drogą elektroniczną: czestochowakpw@michalitki.pl.

Kontakt

Kontakt Nasz Dom. Katolicka placówka wychowawcza

Nasz Dom. Katolicka placówka wychowawcza, Częstochowa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Nasz Dom. Katolicka placówka wychowawcza


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.