Nanotechnologia dla Twojego zdrowia i piękna
Nanotechnologia dla Twojego zdrowia i piękna, Nano-Koloid sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010196451
REGON: 141889406
KRS: 0000335323
Rok założenia:
2009

O firmie

Zajmujemy się produkcją nanokoloidów. Firma Nano-Koloid znajduje się w Warszawie. Prowadzimy badania od 20 lat, tworząc produkty w swojej branży wraz z wykwalifikowaną kadrą pracowników. Nanokoloidy mają szerokie zastosowanie w wielu branżach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zapraszamy na naszą stronę.

Oferta

Jesteśmy nowatorską firmą w branży kosmetyków. W swojej ofercie proponujemy produkty, które zawierają cząstki złota, srebra, platyny, a także miedzi. Doświadczenie w dziedzinie fizyki materiałowej, elektroniki i inżynierii oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala na szybkie i sprawne realizowanie zamówień, nawet do 3 dni roboczych od daty ich złożenia.

Nasza oferta handlowa to:
  • serum złota i platyny,
  • nanozłoto,
  • nanosrebro,
  • nanomiedź,
  • nanoplatyna.
Preparaty można nakładać bezpośrednio na skórę. Ich właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, odmładzające oraz regenerujące zapewnią efekty na skórze. Oferowane przez nas produkty są ekologiczne, co możemy potwierdzić przez opinię ośrodków badawczych, w tym Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk. Nasze preparaty to naturalna alternatywa dla konserwantów i innych środków chemicznych. Cały czas zajmujemy się nowoczesnymi badaniami nad materiałami, a także zastosowaniami technologii tak, by dostosowywać się do potrzeb klientów i rynku.

Zastosowanie technologii Nano-Koloid zwiększa wydajność oraz jakość samych produktów oraz zapewnia ich trwałość.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.

Kontakt

Kontakt Nano-Koloid sp. z o.o.

Nano-Koloid sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Nano-Koloid sp. z o.o.