Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6192012283
REGON: 301655610
KRS: 0000376419
Rok założenia:
2011
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Obróbka i maszyny do metali, MultiMasz sp. z o.o. sp. k., Gola MultiMasz to firma mieszcząca się w Goli. Jesteśmy solidnym dostawcą niezawodnych obrabiarek do metalu i części zamiennych. Zajmujemy się również ich modernizacją.

Oferta

Maszyny do obróbki skrawaniem są podstawą funkcjonowania wielu zakładów przemysłowych i produkcyjnych. Ich bezawaryjna, wydajna praca jest kluczowa dla zapewnienia ciągłości produkcji. W niezawodne maszyny zaopatrzycie się u nas.

W czym specjalizuje się firma MultiMasz z Goli?

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nowych oraz skupie, remontach i modernizacji używanych obrabiarek do metalu. Dostarczamy maszyny, które są perfekcyjnie dopasowane do potrzeb klienta. Jesteśmy również dostawcą części zamiennych.

Co oferujemy w zakresie nowych obrabiarek do metalu?

Zapewniamy szeroki wybór nowych maszyn, takich jak wiertarki kadłubowe, frezarki konsolowe poziome, wiertarki promieniowe, frezarki konsolowe uniwersalne czy tokarki konwencjonalne. Na wszystkie z nich udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Gwarantujemy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ich największe zalety to bogate wyposażenie standardowe, niezawodne działanie i bezpieczeństwo użytkowania.

Jakie używane obrabiarki sprzedajemy?

Sprzedajemy przede wszystkim używane frezarki, tokarki, wiertarki, wytaczarki i szlifierki. Są to w pełni sprawne maszyny po remontach kapitalnych.

Nasza oferta to także bogaty wybór części zamiennych, w tym części mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych. Oferujemy też oprzyrządowanie i akcesoria do obrabiarek.

Jakie usługi wykonujemy?

Wykonujemy takie usługi, jak remonty obrabiarek, obróbka metali, produkcja części mechanicznych oraz dostosowywanie pojedynczych obrabiarek i całych parków maszynowych do minimalnych wymagań BHP.


Artykuły

Firma MultiMasz, czyli oferta wysokiej klasy części do maszyn rosyjskich
Firma MultiMasz, czyli oferta wysokiej klasy części do maszyn rosyjskich
Firma MultiMasz oferuje części do obrabiarek rosyjskich takich marek jak np. SEDIN, STANKO, RYAZAN, oraz KRAMATORSK. Kliknij link i sprawdź szczegóły.
Czym wyróżniają się nowoczesne obrabiarki do metali?
Czym wyróżniają się nowoczesne obrabiarki do metali?
Jeśli chcesz wiedzieć, czym wyróżniają się nowoczesne maszyny do obróbki metali, koniecznie kliknij link i zapoznaj się z umieszczonym pod nim artykułem.
Nowe i używane obrabiarki w ofercie firmy MultiMasz
Nowe i używane obrabiarki w ofercie firmy MultiMasz
Maszyny do obróbki metali to podstawowe wyposażenie zakładów produkcyjnych specjalizujących się w obróbce skrawaniem. Kiedy kupić nowy, a kiedy używany sprzęt?
Które elementy obrabiarki zużywają się najszybciej?
Które elementy obrabiarki zużywają się najszybciej?
Maszyny do obróbki skrawaniem, czyli obrabiarki, są powszechnie stosowane w zakładach przemysłowych. Sprawdź, które podzespoły psują się w nich najczęściej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MultiMasz sp. z o.o. sp. k.

MultiMasz sp. z o.o. sp. k., Gola

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie MultiMasz sp. z o.o. sp. k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.