Ubezpieczenia to nasza specjalność
Ubezpieczenia to nasza specjalność, multiGrupa Sp. z o.o., Piła

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7642680106
REGON: 367342093
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Siedzibą Multigrupy jest Piła. Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która zapewnia kompleksową ofertę od wielu renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Stawiamy na prężny i odpowiedzialny rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biura naszych agentów mieszczą się w Pile, Czarnkowie, Trzciance, Złotowie, Łobżenicy, Jastrowiu, Lipce, Człuchowie i Krzyżu Wielkopolskim.

Oferta

Multigrupa powstała z połączenia wysiłków wielu agentów ubezpieczeniowych Wielkopolski i Pomorza. Zdobyte przez nich doświadczenie procentuje zapewnieniem usług na najwyższym poziomie dzięki czemu staliśmy się jedną z liczących multiagencji w regionie. Jednym z naszych atutów jest współpraca z licznymi renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapewniamy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe. Nasza bieżąca oferta to:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia osobowe,
  • ubezpieczenia rolne,
  • ubezpieczenia korporacyjne.
W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych zapewniamy obowiązkowe OC, Autocasco, Assistance, NNW kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenie szyby i Zielona Kartę.

Ubezpieczenia majątkowe obejmują nie tylko domy i mieszkania, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa, a nawet jachty. Z kolei nasza oferta ubezpieczeń osobowych to ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków (NNW), turystyczne, a także NNW dla placówek oświatowo - wychowawczych. Odpowiednie ubezpieczenie pokrywa też koszty leczenia cudzoziemców na terenie RP.

Gwarantujemy obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika oraz budynków gosp. rolnego. W szerokim zakresie ubezpieczamy firmy i ich mienie. Zapewniamy także rzetelne doradztwo ubezpieczeniowe. O naszej jakości przekonało się już wielu Klientów.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie komunikacyjne?
Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie komunikacyjne?
Ubezpieczenie komunikacyjne jest niezbędne przy tak wielu wypadkach. Obowiązkowe jest ubezpieczenie OC, ale warto także wykupić Asisstance, Autocasco, NWW.

Wideo

Kontakt

Kontakt multiGrupa Sp. z o.o.

multiGrupa Sp. z o.o., Piła

Opinie (12)

Opinie o firmie multiGrupa Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Piotrek
Piotrek
4.0
22.05.2021
Ubezpieczenie wypadkowe rzetelnie dobrane, mam wszystkie opcje jakie chciałem i znaleźli najbardziej dla mnie korzystną ofertę. Polecam serdecznie.
Emil
Emil
5.0
28.03.2021
Zdecydowanie mogę powiedzieć, że to ubezpieczyciel z prawdziwego zdarzenia. Lepiej po prostu nie mogłem trafić. Dzięki i polecam.
Albert
Albert
5.0
31.01.2021
Brałem ubezpieczenie rolnicze. Dobrze przygotowane pod moje wymagania, jestem zadowolony.
Norbert
Norbert
5.0
07.11.2020
Spoko oferta i spoko firma. Lepiej nie mogłem trafić.
Klara
Klara
5.0
07.09.2020
Są specami, jeśli chodzi o kwestie ubezpieczeniowe. Już wszystkim znajomym zaczęłam chwalić multigrupę, bo to świetny ubezpieczyciel. Polecam.
Zośka
Zośka
5.0
22.07.2020
Polecam, fachowo przygotowane pod mój profil ubezpieczenie. Firma na sto dwa.
Adam
Adam
4.0
16.05.2020
Ubezpieczenie majątkowe zmniejszyło znacznie koszty po pożarze. Jakby nie to byłoby ciężko. Polecam multigrupę.
Aleks
Aleks
5.0
03.03.2020
Można na nich polegać i tyle. Świetne ubezpieczenie od nich mam, co się (niestety) okazało po wypadku.
Franek
Franek
5.0
14.01.2020
Po prostu dbają o klienta. Poważne i profesjonalne traktowanie, już za samo takie podejście ogromny plus. A dodatkowo bardzo dobrze znają temat ubezpieczeń.
Malwina
Malwina
5.0
07.11.2019
Dobrze, że są tacy ubezpieczyciele, jak Multigrupa. Fachowcy z którymi warto współpracować.
Mira
Mira
5.0
05.09.2019
Profesjonalnie i szybko - tak mogę to określić w dwóch słowach. Bez zbędnego babrania się w papierach, ale i bez żadnych zastrzeżeń co do rzetelności. Polecam!
Paweł
Paweł
5.0
11.07.2019
Mają do wyboru bardzo fajne pakiety ubezpieczeń. Wszystko zostało pode mnie dobrane, więc zdecydowanie jestem zadowolony z oferty. Polecam serdecznie.