Ubezpieczenia to nasza specjalność
Ubezpieczenia to nasza specjalność, Multigrupa Sp. z o.o., Piła

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7642680106
REGON: 367342093
Branża:

O firmie

Siedzibą Multigrupy jest Piła. Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która zapewnia kompleksową ofertę od wielu renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Stawiamy na prężny i odpowiedzialny rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biura naszych agentów mieszczą się w Pile, Czarnkowie, Trzciance, Złotowie, Łobżenicy, Jastrowiu, Lipce, Człuchowie i Krzyżu Wielkopolskim.

Oferta

Multigrupa powstała z połączenia wysiłków wielu agentów ubezpieczeniowych Wielkopolski i Pomorza. Zdobyte przez nich doświadczenie procentuje zapewnieniem usług na najwyższym poziomie dzięki czemu staliśmy się jedną z liczących multiagencji w regionie. Jednym z naszych atutów jest współpraca z licznymi renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapewniamy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe. Nasza bieżąca oferta to:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia osobowe,
  • ubezpieczenia rolne,
  • ubezpieczenia korporacyjne.
W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych zapewniamy obowiązkowe OC, Autocasco, Assistance, NNW kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenie szyby i Zielona Kartę.

Ubezpieczenia majątkowe obejmują nie tylko domy i mieszkania, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa, a nawet jachty. Z kolei nasza oferta ubezpieczeń osobowych to ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków (NNW), turystyczne, a także NNW dla placówek oświatowo - wychowawczych. Odpowiednie ubezpieczenie pokrywa też koszty leczenia cudzoziemców na terenie RP.

Gwarantujemy obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika oraz budynków gosp. rolnego. W szerokim zakresie ubezpieczamy firmy i ich mienie. Zapewniamy także rzetelne doradztwo ubezpieczeniowe. O naszej jakości przekonało się już wielu Klientów.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie komunikacyjne?
Co powinno zawierać dobre ubezpieczenie komunikacyjne?
Ubezpieczenie komunikacyjne jest niezbędne przy tak wielu wypadkach. Obowiązkowe jest ubezpieczenie OC, ale warto także wykupić Asisstance, Autocasco, NWW.

Wideo

Kontakt

Kontakt Multigrupa Sp. z o.o.

Multigrupa Sp. z o.o., Piła

Opinie (1)

Opinie o firmie Multigrupa Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
5.0
11.07.2019
Mają do wyboru bardzo fajne pakiety ubezpieczeń. Wszystko zostało pode mnie dobrane, więc zdecydowanie jestem zadowolony z oferty. Polecam serdecznie.