Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 16:00
Wt.
06:00 - 16:00
Śr.
06:00 - 16:00
Cz.
06:00 - 16:00
Pt.
06:00 - 16:00
Sb.
06:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7282243420
REGON: 472160643
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Posiadamy dwudziestosześcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadcz...
Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja oraz sprzedaż wysokiej klasy wyrobów mięsny...
Specjalizujemy się w dystrybucji wędlin z Podhala. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indyw...
Nasza oferta powstała z myślą o wszystkich ceniących sobie wyjątkowy smak tradycyjnych wyrobów wędl...

O firmie

Jesteśmy profesjonalną hurtownią wędlin zlokalizowaną w Łodzi. Nasze przedsiębiorstwo Multi-Pek wyróżnia duże doświadczenie w branży, w której działamy od 1998 roku. Oferujemy szeroki asortyment zawsze świeżych i smacznych produktów, które przyciągają rzesze Klientów.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie dystrybucji wędlin i kiełbas najwyższej jakości, a także mięsa, np. drobiowego. W sprzedaży posiadamy duży wybór zawsze świeżych produktów w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment wędlin trwałych, jak np. suche kiełbasy typu jałowcowa, a także kabanosy i myśliwska. Ponadto w ciągłej sprzedaży posiadamy mocno wędzone wędzonki, takie jak smaczny boczek, a także wędliny półtrwałe, czyli kiełbasy średnio rozdrobnione.

Sprzedajemy również wędliny nietrwałe, czyli szeroki asortyment takich wyrobów mięsnych, jak kiełbasy surowe oraz pasztety, a także kaszanki i rolady.

Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, dlatego nieustannie aktualizujemy naszą ofertę o takie produkty, jak smalec, wędliny pakowane oraz parówki i wszelkie mięsne wyroby w galarecie.

Wyróżnia nas doświadczenie oraz rzetelność, dlatego cieszymy się zaufaniem ze strony Klientów. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące nawiązać współpracę z naszą hurtownią.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Multi Pek

Multi Pek, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Multi Pek