Producent nagrzewnic na paliwo płynne
Producent nagrzewnic na paliwo płynne, MTM Dariusz Seferyński, Kobyłka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9521787616
REGON: 013279667
Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba firmy MTM znajduje się w Kobyłce. Przedsiębiorstwo Dariusza Seferyńskiego powstało w 1996 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją urządzeń grzewczych. Dostarcza swoje urządzenia do firm i osób fizycznych.

Oferta

Firma MTM dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewanie, wentylacji i klimatyzacji. Projektuje i produkuje i sprzedaje urządzenia wytrzymałe, łatwe w obsłudze i efektywne oraz zajmuje się ich montażem. Podstawą firmowej oferty są urządzenia grzewcze, które zasilane są różnymi paliwami, w tym gazem, olejem, olejem przepracowanym oraz paliwem stałym, np. pelletem, ekogroszkiem i trocinami. Niektóre z kotłów centralnego ogrzewania nadają się do opalania wieloma paliwami, tak jak kocioł Bioplex HL70. Ciepło wytwarzane w kotłach może być rozprowadzane poprzez grzejniki ścienne i panelowe. W ofercie znajdują się też inne urządzenia grzewcze, w tym:
  • kominki
  • kurtyny powietrzne
  • rekuperatory
  • promienniki
  • nagrzewnice powietrza
Nagrzewnice sprzedawane przez MTM to nowe lub używane, ale w pełni sprawne urządzenia. Zasilane są gazem, drewnem, biopaliwami, a także ekogroszkiem, co sprawia, że każdy może znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla siebie. Do nagrzewnic i niektórych kotłów polecany jest pellet, a w ofercie znajdują się też systemy kominowe i palniki.

Firma dostarcza również urządzenia, które służą do wymiany powietrza i jego ochładzania. W tym pierwszym przypadku są to sufitowe i przenośne wentylatory, a w drugim klimatyzatory. Dzielą się na ścienne, podstropowe i kasetonowe oraz przenośne. Idealnie sprawdzają się w domach oraz pomieszczeniach biurowych.

Uzupełnieniem oferty handlowej są osuszacze powietrza, np. do zastosowania w zalanych pomieszczeniach, na budowach oraz w magazynach.

Do wszystkich urządzeń polecane są części zamienne, np. przewody oraz akcesoria. Dodatkowo klimatyzatory, wentylatory, nagrzewnice i osuszacze są wynajmowane za atrakcyjną cenę. Firma służy też serwisem sprzedawanych urządzeń.

Po dodatkowe informacje oraz w celu złożenia zamówienia najlepiej wejść na stronę internetową MTM. W sprawie oferty i świadczonych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.


Marki i specjalizacje

Poza produktami własnej marki firma sprzedaje urządzenia: Artel, Dimplex, Lamborghini, MCS-Master, Mitsubishi, Tarnava i wielu innych marek.

Artykuły

Zdrowy klimat w pomieszczeniu
Zdrowy klimat w pomieszczeniu
Doświadczona firma przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę związaną ze sprzedażą i montażem urządzeń odpowiadających za doskonałą jakość powietrza.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MTM Dariusz Seferyński

MTM Dariusz Seferyński, Kobyłka

Opinie (6)

Opinie o firmie MTM Dariusz Seferyński

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
01.03.2020
Kupiłem w tym sklepie używaną nagrzewnicę olejową. Sporo oszczędziłem, a urządzenie jest w pełni sprawne.
Konrad
Konrad
4.0
11.01.2020
MTM ma w ofercie kotły zasilane różnymi paliwami, a ja wybrałem urządzenie w którym można palić paliwem stałym. Zapłaciłem sporo, ale płatność rozłożona jest na raty, a oszczędności na paliwie są spore.
Julian
Julian
4.0
07.11.2019
Polecam firmę MTM, ponieważ sprzedają wydajne osuszacze. Nie mogę sobie wyobrazić braku takiego urządzenia na budowie.
Jarosław
Jarosław
5.0
12.09.2019
Szukałem klimatyzatora do domu i trafiłem na stronę MTM. Znalazłem idealne urządzenie, zamówiłem je i zleciłem montaż. Firma bardzo sprawnie zrealizowała zamówienie.
Mariusz
Mariusz
5.0
06.07.2019
Polecam firmę MTM. Sprzedają nagrzewnice własnej produkcji, w tym urządzenia zasilane olejem. Dla mnie to ekonomiczne rozwiązanie.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
23.05.2019
Kompleksowa oferta. Nie tylko sprzedają kotły, ale również zajmują się ich montażem. Nie ma też żadnego problemu ze zleceniem prac serwisowych.