Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8521176042
REGON: 810043614
Rok założenia:
1957
Branża:

Polecane oferty

Szczecin, al. Wojska Polskiego 42 lok. 4
Oferujemy usługi translatorskie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne. Zatrudniamy zespół spec...
Umiejętność biegłego porozumiewania się w języku obcym jest w dzisiejszych czasach bardzo przydatna...
Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami przysięgłymi, jak i zwykłymi. Oferujemy przekłady z języka angi...
Nowy Tomyśl, Celna 1 lok. pok 16
Działalność przedsiębiorstwa Topcat Polska można podzielić na dwa profile. Pierwszym są kompleksowe...

O firmie

Biuro mTlumaczenia.pl znajduje się w Szczecinie. Doświadczenie w przekładzie wszelkiego rodzaju dokumentacji zdobywamy już od lat 50. XX wieku. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów, wypowiedzi i tekstów. Zdobyliśmy renomę w naszej branży dzięki rzetelnym tłumaczeniom, co nie byłoby możliwe bez naszej kadry wyspecjalizowanych tłumaczy.

Oferta

W mTlumaczenia.pl kładziemy duży nacisk na wysoką jakość usług i to sprawia, że jesteśmy bardzo cenieni i uznani w branży tłumaczeniowej. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych, którzy każde zlecenia traktują indywidualnie, poświęcając im wiele uwagi. Znajomość kultury, specjalistycznego słownictwa i duże zaangażowanie w pracę sprawia, że nasze usługi wykonane są w pełni profesjonalnie i oddają całkowitą treść tłumaczenia.

Zajmujemy się przekładami w językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, duńskim, japońskim oraz chińskim. Wykonujemy pisemne przekłady przysięgłe, ekspresowe i zwykłe. Zakres naszych obowiązków obejmuje pisma urzędowe, dokumenty sądowe, dyplomy oraz umowy. Mogą być Państwo pewni, że kompetentnie przetłumaczymy dokumenty biznesowe, oraz te związane z finansami, przyrodnicze, naukowe, IT, a także medyczne.

Skupiamy się także na tłumaczeniu stron internetowych, folderów oraz korespondencji. Dokonujemy również transkreacji, czyli dostosowania tekstu do uwarunkowań kulturowych związanych z językiem, na jaki jest tłumaczony. Nasi tłumacze są w stanie wykonać także przekład ustny, który dzielimy na równoczesny i następczy. Proponujemy także skorzystanie z naszych usług, gdy wymagane jest solidnie wykonane tłumaczenie symultaniczne, na różnego rodzaju konferencjach i spotkaniach. Co więcej, z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa, które chcą eksportować swoje produkty. W tych przypadkach wykonujemy przekłady broszur czy też instrukcji obsługi urządzenia.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług! Zaufała nam już rzesza Klientów, z którymi często nawiązujemy stałą współpracę. Polecamy się Klientom indywidualnym oraz firmom, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej znajdziecie Państwo pozostałe informacje dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu z mTlumaczenia.pl

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt mTlumaczenia.pl

mTlumaczenia.pl, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie mTlumaczenia.pl

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tomasz Zarzecki
Tomasz Zarzecki
5.0
22.02.2018
Tłumaczyłem w tym biurze dokumenty firmowe. Sprawa była dość nietypowa więc dziękuję za elastyczność.