Sprzedaż ubezpieczeń i doradztwo kredytowe
Sprzedaż ubezpieczeń i doradztwo kredytowe, MS Ubezpieczenia-Kredyty, Zawidów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:00
Wt.
15:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 15:00
Cz.
15:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6112456903
REGON: 367420456
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

MS Ubezpieczenia-Kredyty to biuro znajdujące się w Zawidowie, w województwie dolnośląskim, w którym klienci znaleźć mogą dostosowane do ich potrzeb polisy ubezpieczeniowe na każdą okoliczność. Placówka zajmuje się też pośrednictwem kredytowym i pożyczkowym. Nad jego dobrą organizacją czuwa doświadczony agent ubezpieczeniowy i pośrednik — Marta Szulc.

Oferta

MS Ubezpieczenia-Kredyty jest niezależnym biurem ubezpieczeniowym, ponieważ nie jest związane wyłącznie z jedną firmą ubezpieczeniową. Współpracuje z wieloma towarzystwami i podmiotami z branży ubezpieczeniowej, aby móc swoim klientom zapewnić ofertę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Mogą oni skorzystać z oferty:
 • ubezpieczeń komunikacyjnych — taniego OC, AC, NNW, Assistance,
 • ubezpieczeń mieszkaniowych,
 • ubezpieczeń dla firm,
 • ubezpieczeń rolnych,
 • ubezpieczeń na życie indywidualnych i grupowych,
 • ubezpieczeń turystycznych.
Ponadto klienci mogą tutaj skorzystać z pośrednictwa finansowego. Uzyskać kredy lub pożyczkę gotówkową na bardzo preferencyjnych warunkach.

Warto więc odwiedzić biuro w Zawidowie.

Artykuły

Zabezpiecz swój samochód z firmą MS Ubezpieczenia-Kredyty!
Zabezpiecz swój samochód z firmą MS Ubezpieczenia-Kredyty!
Firma MS Ubezpieczenia-Kredyty oferuje swoim klientom polisy ubezpieczeniowe na wszelkie okoliczności, a także udziela pożyczek i kredytów.

Kontakt

Kontakt MS Ubezpieczenia-Kredyty

MS Ubezpieczenia-Kredyty, Zawidów

Aktualności

 • ubezpieczenia mienia

  05.06.2023

  Ubezpieczenie majątkowe to rodzaj ubezpieczenia, które obejmuje mienie osoby lub firmy. Może ono pokryć strukturę i zawartość budynku, jak również utratę dochodów, jeśli nieruchomość jest tymczasowo niezdatna do użytku. Ten rodzaj ubezpieczenia jest szczególnie ważny dla firm, które opierają swoją działalność na budynkach. W razie pytań proszę o kontakt z biurem MS Ubezpieczenia-Kredyty.

 • ubezpieczenia

  31.03.2023

  Mam na imię Marta Szulc i prowadzę własne biuro o nazwie MS Ubezpieczenia-Kredyty. Moja placówka znajduje się w Zawidowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniam swoim klientom pośrednictwo w zakresie ubezpieczeń, a także kredytów. Proponuję również swoje doradztwo. W razie pytań proszę o kontakt z biurem MS Ubezpieczenia-Kredyty.

Opinie (0)

Opinie o firmie MS Ubezpieczenia-Kredyty


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.