Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6222443735
REGON: 251522652
Rok założenia:
2002
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Bramy, ogrodzenia i kraty, Motorline, Ostrów Wielkopolski Cezab to firma, która zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim. Funkcjonujemy na rynku od 2001 roku. Głównym profilem naszej działalności są usługi dla budownictwa przemysłowego oraz dla budownictwa indywidualnego. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Oferujemy sprzedaż oraz montaż markowych produktów. Zapewniamy, że współpracujemy z rekomendowanymi, największymi dostawcami i producentami branżowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy przeładunkowe, bramy przemysłowe, ogrodzenia, drzwi, okna czy automatykę. Ponadto świadczymy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przygotowana oferta podzielona jest na usługi dla budownictwa przemysłowego oraz budownictwa prywatnego.

Jakie bramy oraz automatykę oferuje firma Cezab?

Firma Cezab oferuje bramy i automatykę prestiżowych producentów. Rozszerzenie oferty o te produkty zaowocowało jeszcze większym rozwojem firmy. Proponowane przez nas produkty są rozpoznawalne na rynku lokalnym oraz poza jego granicami. U nas zakupią Państwo między innymi różne rodzaje bram i ogrodzeń, zarówno przemysłowych, jak i posesyjnych. Oferujemy:
  • bramy segmentowe,
  • bramy roletowe,
  • bramy podwieszane,
  • bramy harmonijkowe,
  • ogrodzenia przesuwane,
  • ogrodzenia panelowe,
  • ogrodzenia sportowe.
Nasza oferta obejmuje również automatykę do bram przesuwanych, skrzydłowych, garażowych oraz szeroki wybór akcesoriów.

Co jeszcze znajduje się w ofercie Cezab z Ostrowa Wielkopolskiego?

W ofercie Cezab znajduje się także różnorodna stolarka okienno-drzwiowa. W asortymencie znajdą Państwo stolarkę aluminiową, stalową, PCV czy drewnianą. Dużą popularnością cieszą się także systemy przeciwpożarowe czy konstrukcje fasadowe. Dodatkowo proponujemy domki przeładunkowe, uszczelnienia bram, rampy przeładunkowe i inne produkty z zakresu techniki przeładunku.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Zdobyliśmy renomę oraz zaufanie wielu klientów, co motywuje nas do nieustannego rozwoju i poszerzania naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełen asortyment.

Marki i specjalizacje

Oferujemy produkty firm: Wiśniowski, Hormann, Came, Nice, Mercor, Martech, B.M.P., Rite Hite, Vetrex, Vikking, Ł&K, Parmax oraz Husqvarna, Big Tor i Interflex.

Kontakt

Kontakt Motorline

Motorline, Ostrów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Motorline