Wykonujemy naprawy motocykli
Wykonujemy naprawy motocykli, Moto Mózg Damian Perchon, Piłka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5751899593
Rok założenia:
2019

O firmie

Nasz warsztat Moto Mózg prowadzony jest przez Damiana Perchona, siedziba firmy znajduje się w Piłce, na terenie województwa śląskiego. Prowadzimy także punkty w Gliwicach oraz Bytomiu.

Oferta

Zajmujemy się usługami w zakresie motoryzacji, oferujemy Państwu serwis motocykli. Przeprowadzamy oględziny motocykli przed sezonem, a także przed zakupem. Zajmujemy się transportem motocykli - posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów, dzięki czemu przewieziemy motocykle sprawnie i bezpiecznie.

Wykonujemy przeglądy motocykli przed kupnem, na motocykle udzielamy gwarancji na pierwsze 1000 km, która obejmuje takie elementy jak:
  • praca zawieszenia,
  • silnik,
  • sprzęgło,
  • łożysko główki ramy,
  • ładowanie akumulatora.
Oferujemy Państwu zimowanie motocykli, dzięki czemu zabezpieczą Państwo swój pojazd przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią czy solą na drogach. Posiadamy murowany, ogrzewany garaż w Bytomiu, w którym wynajmujemy miejsca parkingowe. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo motocykli. W zakres usługi wchodzi także dojazd po motor, podpięcie akumulatora pod urządzenie wydłużające jego żywotność czy czyszczenie motocykla. Zajmiemy się też wymianą płyny chłodniczego i oleju oraz czyszczeniem kostek elektrycznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Moto Mózg w Piłce.

Artykuły

Moto Mózg – oddaj swój motocykl w ręce specjalistów
Moto Mózg – oddaj swój motocykl w ręce specjalistów
Jesteś szczęśliwym właścicielem motocykla marzeń i chcesz, żeby posłużył Ci jak najdłużej? Skorzystaj z usług serwisu Moto Mózg! Poznaj szczegółową ofertę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Moto Mózg Damian Perchon

Moto Mózg Damian Perchon, Piłka

Opinie (6)

Opinie o firmie Moto Mózg Damian Perchon

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

pajączek
pajączek
5.0
06.01.2022
Ogromna wiedza o motocyklach, widać, że świetnie się na nich znają, polecam.
Adaś
Adaś
4.0
03.11.2021
Polecam, korzystałem z ich usług kiedy chciałem kupić motocykl, wykonali mi kompleksowy przegląd, dzięki czemu miałem pewność, że to dobry pojazd.
Mara Ton
Mara Ton
5.0
21.09.2021
Jestem mega zadowolony z ich pomocy przy zakupie motocykla. Pomogli mi kupić sprzęt w pełni sprawny, udzielili gwarancji. Polecam.
Janusz
Janusz
5.0
11.07.2021
Specjaliści jeśli chodzi o motocykle, pomogli mi przy wyborze odpowiedniego sprzętu, sprawdzili jego stan. Polecam! Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Błażej
Błażej
5.0
21.05.2021
Zimowałem u nich motocykl, mają doskonałe warunki, zadbali o to, by na wiosnę był w pełni gotowy do jazdy. Polecam,
lenny
lenny
5.0
19.03.2021
Korzystam z ich oferty dotyczącej zimowania motocykli, dzięki nim mam pewność, że mój pojazd jest bezpieczny i odpowiednio chroniony przez zimę.
Tagi