Smaczne mleko prosto od krowy
Smaczne mleko prosto od krowy, Morpol sp.j. Morawscy, Włocławek

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8882590490
REGON: 910948128
KRS: 0000281156
Rok założenia:
1992

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo Morpol ma swoją siedzibę we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim. Mleczarstwem zajmujemy się od wielu lat. Prowadzimy skup i zlewnię mleka, zajmujemy się również transportem cysternami. Przedsiębiorstwem zarządzają Państwo Morawscy.

Oferta

Człowiek spożywa mleko od najmłodszych lat, ponieważ nabiał jest ważnym składnikiem diety. Mleko jest wydzieliną pochodzącą z gruczołów mlekowych samic ssaków. Jest to mieszanina wieloskładnikowa, gdyż składa się z trzech faz, tak zwanej emulsyjnej, koloidalnej oraz molekularnej. W naszej mleczarni Morpol, mleko od krów poddaje się fizycznym procesom technologicznym, w celu wytworzenia śmietany oraz mleka skondensowanego. Podczas procesów biotechnologicznych z mleka wytwarzamy także takie produkty jak śmietana i maślanka oraz:
  • jogurty
  • sery
  • kefiry
  • serwatka
  • mleko w proszku
  • zsiadłe mleko
Mleko używane w procesie produkcji w mleczarni Morpol jest przez nas skupowane i przewożone. Dysponujemy sprawnymi cysternami i zbiornikami do przewozu. Do skutecznego poboru mleka używamy dojarek. Podjęliśmy współpracę z wieloma rolnikami, zajmującymi się hodowlą krów. Zapewniamy atrakcyjne ceny za produkt wysokiej klasy.

Dodatkowo zajmujemy się innymi usługami, w tym transportem specjalistycznym oraz świadczeniem usług dźwigowych. Podejmujemy się wyburzania obiektów, świadczenia usług tartacznych i wykonywania usług dekarskich.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z firmowych usług. Skorzystaj z naszej oferty jeśli szukasz świeżego, wysokogatunkowego mleka. Z pewnością będziesz usatysfakcjonowany.

Kontakt

Kontakt Morpol sp.j. Morawscy

Morpol sp.j. Morawscy, Włocławek

Opinie (0)

Opinie o firmie Morpol sp.j. Morawscy