Wynajem rusztowań elewacyjnych
Wynajem rusztowań elewacyjnych, Montaż rusztowań Rurmont, Drawno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5941613140
Rok założenia:
2023

O firmie

Rusztowania - Elewacje - Firma Usługowa Konrad Lewandowski działa w branży rusztowania, szalunki. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo zachodniopomorskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Drawno. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wynajem rusztowań. Zapewniamy Państwu profesjonalne konstrukcje do wykonywania prac na wysokościach, takich jak malowanie, montaż, remonty i inne zadania wymagające bezpiecznego dostępu do obszarów trudnodostępnych.

Czołową pozycję w ofercie zajmują rusztowania elewacyjne, które świetnie sprawdzą się przy pracach związanych z elewacją budynków. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić dostęp do całej powierzchni zewnętrznej obiektu. Dzięki temu bez problemu można odnowić fasadę, wykonać izolację termiczną czy zainstalować okna. Dodatkowo rusztowania pozwalają pracownikom na bezpieczne poruszanie się po elewacji budynku oraz na przewożenie niezbędnego sprzętu i materiałów.

W ramach współpracy świadczymy również następujące usługi:
  • montaż i demontaż rusztowań,
  • mycie elewacji,
  • czyszczenie elewacji,
  • docieplenia,
  • renowacja budynku,
  • malowanie,
  • malowanie maszynowe,
  • malowanie natryskowe,
  • montaż i demontaż okien.
Ze swojej strony możemy zagwarantować pełen profesjonalizm, najwyższą jakość usług i terminową realizację wszystkich zleceń.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy dołożą wszelkich starań, aby sprostać Państwa wszelkim oczekiwaniom.

Zapraszamy.

Artykuły

Tynki do elewacji – poznaj możliwości z Firmą Rurmont Montaż rusztowań
Tynki do elewacji – poznaj możliwości z Firmą Rurmont Montaż rusztowań
Decydujesz się na tynkowanie ścian? Musisz przecież wiedzieć, na co możesz się zdecydować. Jak się okazuje, możliwości jest sporo. Opiszemy dziś każdą z nich!

Wideo

Kontakt

Kontakt Montaż rusztowań Rurmont

Montaż rusztowań Rurmont, Drawno

Opinie (0)

Opinie o firmie Montaż rusztowań Rurmont


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.