Montaż stolarki otworowej
Montaż stolarki otworowej , Mont-Plast Tomasz Śmietański, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271714703
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Mont-Plast to firma z siedzibą w Łodzi. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Tomasz Śmietański, zajmuje się pracami remontowo-budowlanymi, ze szczególnym uwzględnieniem stolarki otworowej. Prowadzi działalność od 2001 roku na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i spółdzielni.

Oferta

Stolarka otworowa to niezbędne wyposażenie każdego obiektu mieszkalnego, usługowego i biurowego. Szukając najlepszej, warto wybrać produkty z oferty Mont-Plast. Firma nie tylko sprzedaje wysokiej jakości elementy wykończeniowe, ale też zajmuje się ich montażem. Prowadzi sprzedaż i po dokładnym dopasowaniu montuje okna. Stolarka okienna w ofercie przedsiębiorstwa to:
  • okna drewniane,
  • okna PCV,
  • okna aluminiowe.
Wśród okien można wyróżnić energooszczędne, antywłamaniowe, oddymiające i przeciwpożarowe. Okna są odporne na uszkodzenia, a także dobrze izolują wnętrza przed niskimi temperaturami i hałasami. Wraz z oknami montowane są parapety i zewnętrzne i wewnętrzne osłony, w tym żaluzje, rolety materiałowe oraz antywłamaniowe rolety fasadowe.

Poza oknami Mont-Plast sprzedaje i instaluje bramy garażowe segmentowe, rolowane, uchylne i rozwierane, a także drzwi. Drzwi dzielą się na zewnętrzne i wewnętrzne. Te pierwsze to konstrukcje drewniane, stalowe, aluminiowe, a także z PCV. Dostępne są też specjalne drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Z kolei wśród drzwi wewnętrznych można wyróżnić klasycznie otwierane i przesuwne z drewna, PCV, aluminium i szkła.

Montaż stolarki otworowej to ważny punkt każdych prac remontowych i wykończeniowych. Przedsiębiorstwo podejmuje się również czyszczenia, malowania i docieplania elewacji, remontowania balkonów i prac dekarskich. Wymienia w ramach nich pokrycia dachowej z blachy i dachówek, montuje rynny i okna połaciowe oraz dociepla dachy. Firma może też do wnętrz budynków dostarczać produkowane na wymiar meble. Meble na zamówienie dzielą się na kuchenne, łazienkowe, biurowe, hotelowe, a także szafy i garderoby.

Wszystkie wymienione prace realizowane są z należytą dokładnością, terminowo i w konkurencyjnych cenach.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Mont-Plast znajdują się na stronie internetowej. Z firmą można się skontaktować telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Mont-Plast Tomasz Śmietański

Mont-Plast Tomasz Śmietański, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Mont-Plast Tomasz Śmietański


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.