Projektuję reklamy w każdej postaci, zajmuję się marketingiem i grafiką
Projektuję reklamy w każdej postaci, zajmuję się marketingiem i grafiką, Monika Wojkowska, Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342064483
REGON: 363912777
Rok założenia:
2016

O firmie

Nazywam się Monika Wojskowska i działam w branży marketingu oraz reklamy. Na co dzień zajmuję się projektowaniem oryginalnych grafik, które pozwalają zidentyfikować produkt moich Klientów z daną marką. Z wykształcenia jestem inżynierem, jednak od małego dziecka interesuję się plastyką oraz wieloma formami sztuki artystycznej. Już na studiach zaczęłam tworzyć grafiki. Z czasem z moich usług zaczęły korzystać firmy znane w całej Polsce i na świecie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Dobrze przemyślany marketing jest kluczem do sukcesu oraz wysokiej sprzedaży. Rozpoznawalność w mediach i serwisach społecznościowych może przynieść dobrze wykonana i zaprojektowana grafika. W mojej pracy kieruję się więc zawsze potrzebami Klientów. Biorąc pod uwagę specyfikę branży, w jakiej pracują oraz ich sugestię, staram się stworzyć grafikę lub logo firmy, które zapewni jej identyfikację wizualną na najwyższym poziomie. Każde zlecenie realizuję w jak najkrótszym czasie. Dla moich Klientów przygotowuję takie materiały reklamowe jak:
  • projekty opakowań w każdej technologii produkcji,
  • materiały wsparcia sprzedaży POS,
  • materiały BTL,
  • layouty stron i serwisów internetowych oraz newsletterów,
  • gadżety reklamowe.
W moim portfolio można znaleźć również takie realizacje jak digital paiting, czyli połączenie tradycyjnych form malarskich z nowoczesnymi i cyfrowymi narzędziami. W ostatnim czasie tworzę również produkty i dekoracje hand made. Projektuję i wyrabiam własną biżuterię, w eleganckiej formie, którą można dopasować do oficjalnego stroju, ale także codziennej odzieży. Tworzę również ręczne dekoracje świąteczne.

Do tej pory miałam okazję współpracować z takimi markami jak Alma, Lewiatan, Cappy, Coca-Cola, Nestea, Milea, Vakoss, Yves Rocher i wiele innych.

Zainteresowane osoby, zapraszamy do kontaktu z moją firmą z Pruszkowa. Działam na własnych materiałach i kontroluję każdy etap projektowania reklamy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Monika Wojkowska

Monika Wojkowska, Pruszków

Opinie (1)

Opinie o firmie Monika Wojkowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

HERKI30
HERKI30
5.0
22.05.2020
Polecam tego grafika. Ta Pani potrafi zaprojektować doskonałą reklamę, nawet dla nietypowej branży. Jesteśmy bardzo zadowoleni z loga oraz grafiki, którą dla nas przygotowała. Mamy pewność, że staną się one stałym znakiem rozpoznawczym dla naszej firmy.