Sprzedaż ubezpieczeń na miarę Twoich potrzeb
Sprzedaż ubezpieczeń na miarę Twoich potrzeb, Monika Mrozowska Agent Ubezpieczeniowo Finansowy Nationale-Nederlanden, Boża Wola

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7582190455
Rok założenia:
2023

O firmie

Nazywam się Monika Mrozowska i jestem Agentem Ubezpieczeniowo-Finansowym Nationale-Nederlanden. Moja misja to pomaganie klientom w wyborze najkorzystniejszych polis ubezpieczeniowych, dopasowanych do ich potrzeb i sytuacji życiowej. Dostarczam produkty wyłącznie sprawdzonego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z którym współpracuję od lat. Prowadzę biuro w Warszawie.

Oferta

Moja oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, zapewniając kompleksowe rozwiązania ochronne. Współpracując z Nationale-Nederlanden, oferuję szereg różnorodnych ubezpieczeń, obejmujących ubezpieczenia grupowe i indywidualne, w tym między innymi IKZE, IKE oraz PPK dla pracowników.

Ponadto specjalizujemy się również w ubezpieczeniach:
  • turystycznych i podróżnych,
  • nieruchomości, w tym domów i mieszkań,
  • majątkowych,
  • na życie,
  • NNW,
  • szpitalnych,
  • powypadkowych,
  • OC w życiu prywatnym.
Moje usługi obejmują także ubezpieczenia dla dzieci, szkolne, młodzieży oraz rowerzystów.

Działając jako doradca ubezpieczeniowy, moim celem jest zapewnienie kompleksowej i spersonalizowanej obsługi klienta. Dzięki mojemu profesjonalnemu podejściu oraz dogłębnej wiedzy na temat produktów ubezpieczeniowych Nationale-Nederlanden pomagam klientom w wyborze optymalnych rozwiązań, które zapewnią im spokój i bezpieczeństwo finansowe na przyszłość.

Jeśli szukasz rzetelnego i doświadczonego doradcy ubezpieczeniowego, który zrozumie Twoje potrzeby i zapewni Ci kompleksowe wsparcie, skontaktuj się ze mną. Zapraszam do umówienia się na spotkanie w moim biurze w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Monika Mrozowska Agent Ubezpieczeniowo Finansowy Nationale-Nederlanden

Monika Mrozowska Agent Ubezpieczeniowo Finansowy Nationale-Nederlanden, Boża Wola

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Monika Mrozowska Agent Ubezpieczeniowo Finansowy Nationale-Nederlanden


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.