Kancelaria adwokacka
Kancelaria adwokacka, Monika Łazowska Adwokat Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9590070330
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Monika Łazowska i jestem adwokatem. Własną kancelarię prowadzę od 2019 roku, a jej siedziba znajduje się w Warszawie.

Oferta

Udzielam porad i konsultacji prawnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz prawa pracy. Specjalizuję się także w prawie autorskim, ochronie danych osobowych i mediacjach.

Zakres moich obowiązków obejmuje takie zagadnienia jak:
 • sporządzanie pism procesowych,
 • reprezentacja klienta w sądzie,
 • spadki,
 • rozwody,
 • podział majątku wspólnego,
 • ustanowienie władzy rodzicielskiej,
 • postępowanie wieczystoksięgowe.
Prowadzę mediacje w sprawach o alimenty, cywilnych i sporach gospodarczych. Dzięki temu można szybciej rozwiązać konflikt i zawrzeć korzystną ugodę dla każdej ze stron.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Artykuły

Jak dokonuje się podziału majątku między spadkobierców? Kancelaria Adwokacka Monika Łazowska
Jak dokonuje się podziału majątku między spadkobierców? Kancelaria Adwokacka Monika Łazowska
Podział majątku między spadkobierców to skomplikowany proces, który wymaga dokładnego wsparcia. Uzyskasz je np. w Kancelarii Adwokackiej Monika Łazowska.
Kancelaria Adwokacka Monika Łazowska – prawnicze wsparcie na czas rozwodu
Kancelaria Adwokacka Monika Łazowska – prawnicze wsparcie na czas rozwodu
Planujesz rozwód i poszukujesz doświadczonego adwokata, który zajmie się Twoją sprawą? Skorzystaj z usług polecanej Kancelarii Adwokackiej Monika Łazowska!

Wideo

Kontakt

Kontakt Monika Łazowska Adwokat Kancelaria Adwokacka

Monika Łazowska Adwokat Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Aktualności

 • Temida

  25.01.2024

  Jeśli jesteś właścicielem firmy, to wiesz, że z prowadzeniem przedsiębiorstwa wiąże się wiele formalności. Jednym z najważniejszych dokumentów jest umowa handlowa. Umowa może być wykorzystana do nawiązania relacji biznesowych lub ustalenia warunków zatrudnienia. Ważne jest, aby upewnić się, że umowa jest napisana poprawnie i zawiera wszystkie niezbędne szczegóły.

 • Temida

  24.11.2023

  Prawo administracyjne to dziedzina prawa, która zajmuje się relacjami prawno-administracyjnymi między obywatelami a rządem. Opiera się ono na zasadzie legalności, co oznacza, że wszystkie działania rządu muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami. Prawo administracyjne obejmuje również prawo do rzetelnego procesu, co oznacza, że agencje rządowe muszą zapewnić obywatelom możliwość obrony ich praw.

 • młotek sędziowski

  12.09.2023

  Prawo autorskie to ochrona prawna, która zapewnia twórcy utworu wyłączne prawa do niego. To oznacza, że nikt inny nie może wykorzystywać ani powielać utworu bez zgody twórcy. Prawo autorskie dotyczy wielu różnych dziedzin, takich jak książki, muzyka, filmy czy oprogramowanie.

 • młotek sędziowski

  02.07.2023

  Sprawy karne są prowadzone przez prokuraturę. To jednostka, która decyduje o wszczęciu postępowania karnej, a także o tym, jakie zarzuty przedstawić. Prokuratura odpowiada również za przedstawienie sprawy sądowi w celu przeprowadzenia procesu. Dodatkowo prokuratorzy są odpowiedzialni za zapewnienie sprawiedliwego traktowania oskarżonego w trakcie całego procesu.

 • młotek sędziowski

  01.05.2023

  Mediacja to proces, który pomaga stronom konfliktu osiągnąć porozumienie bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Mediacja jest alternatywą dla postępowania sądowego, która pozwala stronom na szybkie i skuteczne rozwiązanie sporu. Mediacja może zaoszczędzić czas i pieniądze, a często prowadzi do lepszych wyników niż postępowanie sądowe.

Opinie (8)

Opinie o firmie Monika Łazowska Adwokat Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bogdan Ekstowicz
Bogdan Ekstowicz
5.0
20.10.2022
Kancelaria prawna godna polecenia. Można zaufać tej Pani adwokat ponieważ w pełni angażuję się w sprawy klienta i działa zgodnie z prawem. Pani adwokat wyprowadziła z sukcesem moje dwie sprawy z dłużnikami!. Obsługa prawna na najwyższym poziomie! Serdeczności Pani adwokat, Z szacunkiem, dr Bogdan Ekstowicz
Aleksander
Aleksander
5.0
15.05.2022
Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
whiskyice
whiskyice
5.0
19.03.2022
Obsługa na najwyższym poziomie. Pomogli mi wywalczyć odszkodowanie. Mogę polecić z czystym sumieniem.
cichybob
cichybob
5.0
10.01.2022
Byłem klientem tej kancelarii i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Obsługa na najwyższym poziomie.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
27.11.2021
Dzięki pomoc tej kancelarii mój rozwód odbył się szybko i z efektem zadowalającym obie strony. Na tym mi zależało. Dziękuję i polecam.
Marianna
Marianna
5.0
08.09.2021
Można zaufać tej pani adwokat. W pełni angażuje się w sprawy klienta i działa zgodnie z prawem.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
11.08.2021
Kancelaria godna polecenia. Dobrze radzą sobie ze wszystkimi sprawami, ponieważ posiadają bogatą wiedzę na temat obowiązującego prawa.
Grażyna
Grażyna
5.0
10.08.2021
Szybka i fachowa pomoc w sprawie spadku.